Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire valószínű a folytatás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire valószínű a folytatás?

Figyelt kérdés

Ha az első randin rengeteget csókolózunk mennyire valószínű a folytatás? én 20 vagyok, a lány 18 éves és állítólag én vagyok neki (csókban is) az első. Iszonyat aranyos volt végig, sokszor megölelt, fogtam a kezét, de egy hétig most nem fogjuk látni egymást, és félek, hogy előjön valami olyannal, hogy neki ez gyors volt vagy csak kipróbált valami újat és hagyjuk. Félek már.


Sokszor félbeszakított, egyhuzamban max 10 mp-et csókolóztunk, de rögtön nyelveset :) nagyon kis vad volt. Kb 5x csináltuk a randi alatt.


Mégis aggódom amúgy, hogy elfelejti, meggondolja magát? Csak nem megy át r.bancba és fontos neki az első csók, vagy pont azért nem engedte sokáig, hogy ne kötődjön érzelmileg? Vagy csak mert még nem bízott bennem?


Nem lepődnék meg, ha más sráccal folytatná, mert most gondolom felbátorodott.


2012. dec. 11. 08:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha tényleg te voltál neki az első akkor jó esély van a folytatásra:)

Legalább is én mindenben ragaszkodom az elsőhöz(elvégre azt sosem felejtjük el),szerintem ha 18 éves koráig nem ment át ribibe,hanem megmaradt"ártatlannak"nem most fogja elkezdeni.

2012. dec. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy a te választottad hogy működik, én ha már odáig eljutok, hogy valakivel csókolózok, ahhoz a valakihez ragaszkodom is.

18 évesen meg van annyira nagy kislány, hogy szóljon, ha valami nem tetszik neki, pl. túl gyors a tempó. Ölelgetett, nem? Akkor meg nagy gond csak nem lehetett ;)

2012. dec. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!