Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy senki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy senki nincs, aki azért jönne oda hozzám, mert azt gondolja, milyen jókat tudnánk beszélgetni, hanem csak a melleimet bámulja, és burkoltan, de azt mondja, meg akar dugni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 11. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne rakd ki a melleidet akkor és nem fogják nézni.
2012. dec. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Örülj neki! A legtöbb lány erről álmodik!

Próbálj te ismerkedni aki neked szimpatikus,vagy ha oda mennek hozzád,legyél barátságos velük,beszélgess,és amelyik olyan mondd,hogy a könyvtárban tudtok randizni,tuti menekülőre fogja. :)

2012. dec. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez az, ne tedd ki a melleidet mert az elég nagy kínzás, hogy olyan dekoltázzsal rendelkező lányok mint a Grand Kanyon elvárják, hogy végig a szemeibe nézzek.
2012. dec. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát, erre azt tudom, hogy velem nagyok jókat tudnak beszélgetni a pasi, de attól még bámulják a melleimet! :D
2012. dec. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

*.*

Nem akarsz egyszemű kígyón repülni?

2012. dec. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Az 1-es jól mondja!

Ne rakd ki a melleidet ne legyen akkora az a dekoltázs és akkor nem az lesz a feltűnő.


M?ég is mit vársz, hogy csak beszélgetni mennének oda...

Egy idegen nő aki megtetszik nekünk, nem ismerjük ugye és ha nincs b.nőnk szerinted ki a jó fene akarna csak beszélgetni aztán annyi??

Mindenki többet szeretne ha lehet nyilván párt keresni, és nem csak dugni.

2012. dec. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg úgy öltözködöl, ami eléggé kihívó. Egyébként meg ezek a pasik tudják, hogy helyesek és azért mernek így bepróbálkozni náald, egy full ronda srác, mint amilyen én is vagyok messziről elkerüli a vonzó, szép lányokat. Én is inkább vagyok egy kevéséb szép lánnyal, akivel jól el tudok beszélgetni, de nem olyan durván jobb tőlem. Rossz érzés egy szép lány mellett megjelenni, csúnya srácként.
2012. dec. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ha nem akar veled valaki dugni elsőre,akkor majd másodikra akar.

amúgy beszélgetni sex után is lehet.

2013. jún. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!