Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire várható el a ragaszko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire várható el a ragaszkodás ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Hétvégén találkoztam egy halál-aranyos lánnyal, aki velem csókolózott először. A baj az, hogy először láttuk egymást így furcsa és gyors volt, de végig nagyon kedves voltam vele, igyekeztem fogni a kezét, vettem neki kis ajándékot is.


Azóta még nem nagyon beszéltünk, rendkívül visszafogott lett. A lány még szűz. Felejtsem el, vagy mindenképp az enyém már?


2012. dec. 12. 14:26
 1/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szenvedélyesen csókolt, kicsit uralta is a csókokat, amikor én próbáltam meg uralni ezeket visszakozott.
2012. dec. 12. 14:27
 2/3 Hanariko ***** válasza:
Nem mondanám, hogy felejtsd el, de azt se hogy mindenképp a tiéd. Találkozzatok továbbra is, aztán majd alakul.
2012. dec. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semennyire. Ezt ő dönti el. Én pl azzal a fiúval akivel először csókolóztam az egy bulis csók volt...Attól függ, mennyire vagy vele kedves, hívod, keresed e mert akkor látja hogy érdekled.
2012. dec. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!