Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Van még normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gregarm kérdése:

Lányok! Van még normális köztetek? Olyan 14-17 éves kor körül

Figyelt kérdés
Olyan aki nem iszik, nem cigizik, nem perzselt krva, nem csak a hülye menőző pasik érdeklik és még jól is néz ki.
2012. dec. 12. 17:20
 1/10 anonim válasza:
attól függ a normális lány alatt mi értesz xd
2012. dec. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Leírtam vagy nem?
2012. dec. 12. 17:24
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindig vannak, csak őket otthon kell keresni. Bár én se voltam még részeg, járok azért bulikba, szép is vagyok viszonylag, de hát ilyenekből nyilván kevesebb van, meg nehezebb megtalálni.
2012. dec. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az nem probléma ha jár bulizni, én is szoktam, de nem iszom félholtra magam. (csak annyit, hogy merjek táncolni:))
2012. dec. 12. 17:28
 5/10 anonim válasza:
ha így nézzük én is normális vok xD 15 éves, a menőző pasik nem érdekelnek.. nem cigizek, bár néha szoktam a bulikon.. én is járok bulikba, de leinni nem szoktam magam :D ha ez neked normális xd
2012. dec. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Na 1 a sok millióból, nem túl jó arány XD
2012. dec. 12. 17:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Most olyan kell, aki normális, vagy olyan, aki nem iszik?
2012. dec. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A normálisba az is beletartozik, hogy nincs elázva minden hétvégén.
2012. dec. 12. 19:49
 9/10 anonim ***** válasza:

Hm... hát, én most leszek 16 (január elsején).

Nem szoktam inni, még sosem voltam elázva, szerintem egy kezemen meg tudom számolni, hányszor ittam életemben.

A perzselt k*rvát nem igazán értem, de szerintem én nem vagyok az.

A hülye menőző pasik hidegen hagynak. Nálam a belső jobban számít. De az aztán tényleg nagyon számít, ilyen téren nekem nagyok az elvárásaim. De nem lehetetlenek.

És, ha én a "normális" kategóriába tartozom, akkor még szerintem millió ilyen lány van. (:

2012. dec. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok.

Az meg, hogy jól nézek-e ki... mindenkinek más az ízlése szerintem. Én nem tudnám megítélni így, eléggé kritikus szemmel tekintek magamra. Nem vagyok a legszebb, de nem a legrondább. Azt mondják, markáns arcom van.

2012. dec. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!