Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek valakivel azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek valakivel azért mert gazdag?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki már egy ideje udvarol nekem. Elég gazdag családból származik, ő is dolgozik a családi vállalkozásban a főiskola mellett, így már lett pénze saját autóra és egy kisebb házra is. Az iskolában ismerkedtünk meg, többször írt nekem, végül is jól elbeszélgettünk, de nem érzek iránta különösebben semmit, barátként még jó lenne, de semmi több. Mikor megbeszéltük, hogy találkozunk én azt hittem, hogy csak a városban elmegyünk sétálni, beülünk egy cukrászdába esetleg, de ennyi. De már az első randin kocsival jött értem és elvitt egy másik városba moziba, meg mondta, hogy ha már ott vagyunk a plázába, nyugodtan bemehetek üzletekbe, vásárolhatok, fizeti. Én ezt nem fogadtam el, kicsit furcsa is volt nekem. Aztán elvitt vacsorázni, utána meg elvitt egy olyan szórakozó helyre, ahol eddig sose voltam, mert nekem drága és mindent (belépőt, piát) fizetett, hiába mondtam neki, hogy van azért nekem is pénzem, én is ki tudom fizetni. Azóta párszor még találkoztunk, de mindig kocsival jött értem, komolyan 100 métert nem láttam még gyalogolni. Most előállt azzal, hogy így karácsony környékén elvinne wellnessezni vagy még a síelést is fölhozta. (amúgy ismerősöktől tudom, hogy az előző barátnőjét, akivel kevesebb mint 1 évig járt elvitte Egyiptomba nyáron, meg neki is fizetett mindent, amit csak megkívánt) Én viszont nem vagyok ehhez hozzászokva, családommal mindig szerényen éltünk, engem is erre neveltek, nekem ez már sok. Mondtam is neki, hogy aranyos meg kedves, de nem igazán illünk össze, néha persze beszélhetünk, de nem lesz köztünk semmi. Ő ezt nem nagyon érti, továbbra is ír, meg hív. A tetejében ismerőseim hüledeztek, mikor megtudták, hogy én nem életem ezzel a lehetőséggel, pedig milyen jó lett volna és hogy milyen hülye vagyok. Komolyan annyira rossz, hogy csak a pénzéért nem akartam vele járni?

20/L



2012. dec. 13. 13:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%
Én sem járnék senkivel a pénzéért.. szerintem normális a gondolkodás módod.
2012. dec. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem, teljesen jól döntöttél, ha máshogy választasz, elárulom, az lett volna a bajuk.
2012. dec. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
11%

Általában a fiú fizet, ha meghív valahova, ha jól tudom, de javíts ki ha tévedek!?!? Ez így szokás, bár nem tudom manapság mi a "menő".

Te döntsd el, hogy jó döntést hoztál-e. Ha összejöttél volna vele, miért tetted volna?? Azért mert szereted ? Ha igen, akkor már meg is válaszoltad.

Ha nem, akkor legyetek egyenlőre csak haverok, aztán majd kialakul.

2012. dec. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy amikor még ismerkedtünk, elmondta, hogy azért tetszek neki, mert más vagyok mint az előző barátnője. De akkor miért bánik velem is úgy mint vele?
2012. dec. 13. 13:33
 5/19 anonim ***** válasza:
11%

Az a bajod, hogy fizet a randikon? Ez így szokás, már írtam.

Nem kell elfogadni a wellnest, meg az utazást, ha nem akarod. Fel fogja fogni, hogy te nem utazgatni akarsz, hanem szeretni, ha tényleg ezt akarod!?!

2012. dec. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
48%

Uh, szerintem jó, hogy nem jöttél össze vele.

Persze szeretem, mikor egy fiú lovagias, és mondjuk az első randin ő fizeti a sörömet/kávémat, stb.

Na de hogy drága helyekre cipel, ruhát akar neked venni, meg wellnessezni vinne...Ez sok, gusztustalan, hogy a pénzével akar lenyűgözni.

Bár a legtöbb fiú azt hiszi, hogy a nők pénzéhesek, és direkt erre utaznak, szerintem a legtöbbünkből ez inkább ellenérzéseket vált ki. Én komolyan megsértődnék, ha valaki így viselkedne velem.

Ha össze is jönnék egy gazdagabb sráccal, mert tegyük fel, TÉNYLEG szeretem, akkor sem hagynám, hogy mindent összevásároljon nekem.

2012. dec. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Réges régen nekem is volt egy ilyen hódolóm. Osztálytársak voltunk, majd az érettségi után kezdett el közeledni felém. Én csak barátként tekintettem rá, ő szintén elkezdett volna elhordani drága éttermekbe, mindig autóval jött értem és vitt minden felé, de gyorsan rövidre zártam ezt a témát, mert nem akartam kihasználni annak tudatában, hogy ő többet akar annál, mint amit én nyújtani tudok neki. Azt hiszem ezt sosem bocsátotta meg, a napokban volt a 10 éves osztálytalálkozónk, és szinte alig akar még csak köszönni is. Pedig én szívesen lettem volna a barátja, sosem bántottam meg szándékosan, csak tisztességes voltam vele és adtam egy esélyt arra, hogy megtalálja a hozzá illő lányt.

Szóval szerintem jól tetted, hogy csak a pénze miatt nem jöttél össze vele, ha egyébként nem tudsz rá úgy nézni, mint férfira! Az nem lenne tisztességes vele szemben, és ezt ő is meg fogja érteni.

2012. dec. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Kérdező, te egy nagyon jó gondolkodású helyes nő vagy. Kár ,hogy ritka az ilyen. Te nem vagy ezekszerint az a pióca vérszívó másokat átverő típus. Jó neked! hidd el, minden férfi álma te vagy ezen tulajdonságod alapján. Mert nincs semmi átverés, ha kell neked valaki, akkor az önmagáért kell ,és nem a kényelmes élet reményében hitetet el vele a maszlagot, hogy szereted. Nem is érdemes. Én sem állok rosszul pénzügyileg, tehát nem faszarági irígységből írom vagy ilyesmi, de az ilyen csak a pénz miatt viszonyok senkinek sem jók. A faszi azt hiszi,hogy tényleg kell, csak át van verve, a nő meg úgysem lesz boldog mellette, keresgetheti sunyin titokban a hátamögött bújkálva a sportos kidolgozott testű de nem annyira pénzes srácoknál a szexet, aztán ha kiderül, akkor meg repülsz úgyis mint a madár.
2012. dec. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
3as válaszoló gondolom te simán elfogadtad volna igaz?:D a te logikád alapján aki szegény az jobb ha nem is csajozik? mert bizonyos körülmények között nagyon nem mindegy hogy az összeg kétszeresét kell-e fizetned, tehát mindent a csaj helyett is.
2012. dec. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
A nők gyakorlatilag szóba se állnak olyan pasival aki nem gazdag/nincs menő sportkocsija.Szóval kár ezen gyökölni, elég evidens hogy csak a lóvé kell.
2012. dec. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!