Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem viszi tovább a beszélge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem viszi tovább a beszélgetést, adjam fel?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem valakivel, akivel szerintem szimpatizáltunk egymással és azóta írásban kommunikálunk. Mindenre reagál, de csak a "szükséges mértékben". Ő nem kezdeményezi a "beszélgetés" folytatását. Vehetem ezt úgy, hogy érdektelen vagyok számára?

N


2012. dec. 13. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, de meglehet. Addig ne könyvelj él semmit, amíg nem tudod kinél van a hiba
2012. dec. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy csak simán nehezen megy neki a kommunikáció még ezen formája is és bátortalan. Bár nekem is gyanús lenne, mert ha valaki érdeklődik a másik iránt, akkor magától jönnek a kérdések...
2012. dec. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Attól függ ,milyené lethelyzetben beszélsz az illetővel. Ha személyesen akad ki a duma, akkor veszett ügy. Ha csak ilyen írogatós ismerkedés, akkor akármi lehet. LEhet csak szimpátia, lehet, hogy épp elfoglalt, de az is lehet, hogy valami ok van, ami miatt nem akar tovább lépni. Például túl nagy a távolság köztetek, ami úgyis szétszakítana, inkább ezért jobb ha nincs szorosabbra fűzve a viszony, mert csak fájna,ha nagyon megszeretnétek egymást, a mai rohanó, eléggé elfoglalt világban a távkapcsolatok nem túl nyerők. Nem sokan vállalják. AKik igen, azok is idegileg rámennek, a szeretet nélkülözésre, meg a megcsal-e dologra. nem jó. Tudni kell mérlegelni.

További lehetőség, ha a belső szimpátia bár megvan, de nem szereti még ilyen módon sem kockáztatni az illető az önbecsülését, fél egy esetleges elutasítástól, mert nem bízik eléggé magában. Ezzel szintén nem lehet mit tenni.

Igazán bármi lehet, csak ezek az eshetőleges okok, ami miatt kiakadhat könnyedén egy szinten túl az ismerkedési helyzet.

2012. dec. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Személyesen nagyon is pörgött a beszélgetés, pont azért gondoltam, hogy lehetne folytatása a dolognak...

Távolságról nincs szó.

Én arra gondolok, hogy vagy félreértettem, és tényleg csak "sima" szimpátia volt köztünk, vagy valóban fél valamiért lépni - ha az utóbbi, akkor ezen szívesen átlendíteném, ha tudnám, mivel lehet! :D

2012. dec. 13. 14:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán tudod semmivel mással, csak azzal, ha tudtára adod,hogy felfigyeltél rá, és fontos neked. Kell neked! Csak ennyit tudsz tenni, ha ő nem lép, akkor neked kell. Ha meg te sem, akkor lemondassz róla. Döntened kell, nem veszíthetsz igazán semmit, de nyerni nyerhetsz esetleg egy boldogabb jövőt.
2012. dec. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ezt tervezem, de azért nem írnám le ezt így, hogy "kellesz nekem!" :D

Mégis mi lenne az, ami már elég figyelemfelkeltő, amire lépne valaki, aki csak azért nem lép, mert nem tudja, hogy lehet?

2012. dec. 13. 14:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ezen bukok általában. Beszélgetek én bárkivel ha KÉRDEZ vagy ha hozzá tudok szólni, de ha nem... Akkor csak hallgatom próbálok logikus dolgokat mondani, de magamtól mit meséljek? Nem vagyok izgalmas ember, nincsenek "nagy sztorijaim" amik vannak azok elég "nevetségesnek" tűnhetnek. Sokszor mondok olyan vicceket amiket én uncsinak tartok, de mindenki másnak tetszik...
2012. dec. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!