Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy idősebb (40-es), tapasztal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy idősebb (40-es), tapasztaltabb férfi könnyebben ellen tud állni a csábításnak, mint egy fiatal fiú?

Figyelt kérdés

Már jobban ismeri a női praktikákat, tudja, hogy miből mi sülhet ki, ilyenekre gondolok... vagy ebből a szempontból teljesen mindegy a kor, ha kellőképpen el van csábítva, akkor úgysem tud nemet mondani?

Mi az a módszer, amivel finoman (tehát nem egyértelmű rámászással), de biztosan fel lehet izgatni egy férfit?


2012. dec. 13. 14:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Egy 40-es már többet mérlegel (ha van veszítenivalója, bármilyen téren), és nem megy bele vesztes szituációkba, nem csak a farka után megy.

Nekem ez a tapasztalatom.

2012. dec. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Igen, ilyesmire gondoltam...
2012. dec. 13. 14:11
 3/24 anonim ***** válasza:
Az Írásodból ítélően , te most el akarod csábítani azt a +40. Férfit ?
2012. dec. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Igen:)
2012. dec. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Valahogy úgy :-)
2012. dec. 13. 14:11
 6/24 anonim ***** válasza:

Lehet hogy óvatosabb, de egy pasi mindig pasi marad!

Egy jó ziccert én sem hagynék ki,pedig nem vagyok tini!

2012. dec. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Tegyük fel, hogy tetszek neki, ez tény. De nem akarok semmi komolyat, bekavarni az életébe, csak élvezni egymás társaságát egy kicsit és kész. Hogy hozzam ezt a tudomására?
2012. dec. 13. 14:18
 8/24 anonim ***** válasza:
Ha van neki "élete" nem kell a tudomására hozni, tudni fogja.
2012. dec. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Ha van élete, akkor bizony mérlegelni fog. Tapasztalat. (Persze lehetnek egyéni különbségek azért, de a pasik többsége nem kockáztat egy futó kalandért... vannak, akik igen, de a nagy többség nem! Sok pasival volt már dolgom, akik inkább hazamentek álló farokkal, de nem mentek bele kényes szituációba...)
2012. dec. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Van élete, de saját bevallása szerint néha bizony meginog és szeretne dolgokat megtenni "egyszer élünk" alapon. De elvileg még nem tett ilyet, mert az utolsó pillanatban mindig visszatáncol. Akkor ő is ez az "inkább álló farokkal hazamegyek" típus lenne?
2012. dec. 13. 14:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!