Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha azonnal ki akarom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha azonnal ki akarom vinni külföldre?

Figyelt kérdés
Nemrég jöttem össze egy lánnyal, szeretném kivinni Rómába. Pár hetet természetesen várok még, de szerintetek ez jó alap?
2012. dec. 13. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
hamar elkényzeteted,ott meg majd hallgathatod,hogy jaj milyen jok az olasz pasik...ezért nem jo nöt vinni olaszba
2012. dec. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
elég jó pasi vagyok én is ;)
2012. dec. 13. 14:26
 3/4 anonim ***** válasza:

ha egy pasi csak úgy ki akarna vinni Rómába, az majdnem olyan, mintha a Holdból vágna egy szeletet, vagy szivárvánnyal fedné be a város egét.

Onnantól nem számítanak a digók. :-P

várj egy pár hetet. :-)

2012. dec. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez mind Szép és Jó ,de úgy látom még nagyon az elején vagytok.

Így hát nem igazán mondanám hogy ez valami túl jó ötlet.

Az ilyesmi még Ráér :)

2012. dec. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!