Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztétek már úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már úgy, hogy elegetek van a "jókislány" szerepkörből?

Figyelt kérdés

A mai világban semmi sem arról szól, hogy ilyen mentalitással előre lehet jutni, vagy meg lehet szerezni azt, amire/akire vágyunk!

Elegem van abból, hogy én 30 éven át ilyen voltam és mit kaptam viszonzásul? Megcsalást, hazugságot és bánatot.

Most pedig, amikor nagyon vágyok valakire, akit csak másokon átgázolva tudok megszerezni magamnak,akkor jogosan teszem-e fel a kérdést, hogy ha velem megtehették, akkor én miért nem tehetem meg másokkal ugyanezt? Senkit sem érdekelt az sem, hogy engem hogy bánt meg, akkor én miért legyek más és miért foglalkozzak mások lelkével?


2012. dec. 13. 14:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Néhány férfi is így van a jófiú szereppel. De nem lehet belőle kinőni egyik napról a másikra.
2012. dec. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Persze, alapjaiban úgysem változok meg, csak legalább kipróbálnám, hogy milyen is az, ha nem másokra figyelek, hanem csak a saját igényeimre és vágyaimra!
2012. dec. 13. 14:45
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem, mert nem "jókislány" vagyok, hanem egy (remélhetőleg) normális ember, aki nem tesz olyat, ami az elvei ellen való - pl. másokon való átgázolás. Ettől még sem ügyefogyott, sem elveszett ember nem vagyok, sőt.

A megcsalást stb. sem azért kaptad, mert túl jó voltál, hanem mert 1. rosszul választottál 2. naiv és becsapható vagy 3. valamit te is elrontottál 4. szar az élet sokszor.

Ha másokon átgázolsz, te sem vagy jobb az átlagnál, de mindegy, a magyarok nagy része szerint manapság ez a "menő" viselkedés, úgyhogy csináld csak.

2012. dec. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Tudom miről beszélsz, bár én csak 21 vagyok, nyilván nincs annyi tapasztalatom, mint neked.

Sajnos ez így van, ahogy leírtad, a mai világban nem kifizetődő jónak lenni. Az ilyeneket mindig eltapossák, mert mindenki magára gondol, a saját érdekeit nézi.

Ha változtatni akarsz és úgy gondolod, hogy boldogabb leszel, akkor vágj bele. :)

2012. dec. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én jókislány maradtam, minden csábítás ellenére és megérte mert rátaltáltam kb. életem szerelmére.:))
2012. dec. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Valószínűleg én sem éreznék így, ha nem jártam volna úgy, ahogy... nyilván nem lenne bajom a jókislánysággal, ha emiatt nem használhattak volna ki és léphettek volna át rajtam. Tehát speciel nálam ez nem vált be. Örülök azért annak, hogy van, akinél bejön.
2012. dec. 13. 14:50
 7/14 Mókusgyilkos ***** válasza:

jó kislány hagyjuk már.. :) álszent vagy nem jó kislány. nagyon nem m1.

már csak azért se mert 1 jó kislány ha ilyesmire gondol nem jut el addig a pontig SOHA A BÜDÖS ÉLETBE h ezt elő is vezesse valakinek hanem még magába rájön h hahó én nem ez vagyok.


mint mondottam nagyon nem ugyanaz a 2 és a pasik ezt észre is veszik :)

2012. dec. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy engem a jó kislány kategóriába sorolnának. Nem is szeretnék másképpen viselkedni. Nem azért szakadt meg a két éves kapcsolatom, mert jó kislány vagyok, hanem mert Rájöttem, hogy nem vagyunk egymáshoz valók.
2012. dec. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Mókusgyilkos ***** válasza:

jah és: a jó kislányt sem használják ki mert

A): ha annyira jó mint hiszi akkor ezt más is meglátja benne és megvédi :)

B): a jó kislány lehet értelmes kislány is és akkor megvédi magát.

2012. dec. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
"Ne kövesd el még egyszer azt a bűnt, amiért most a büntetésedet töltöd".
2012. dec. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!