Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy derítsem ki, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Hogy derítsem ki, hogy a tanáromnak van-e barátnője?

Figyelt kérdés
Évek óta csak ez a férf foglalkoztat, és úgy döntöttem, ha már úgy is hamarosan végzek a sulival, kiderítem. :) Csak azt nem tudom, hogyan, mert erre nem lehet csak úgy rákérdezni, túl átlátszó, meg nem is olyan, aki örül az ilyen túl személyes kérdéseknek. Közösségi oldalon nincs fenn az állapota. Szerintetek? Segítsetek!! :) Köszi.
2012. dec. 13. 15:21
 1/2 panini ***** válasza:
2012. dec. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jobb ha minél hamarabb elfelejtenéd , Mert a te "Játékod" az akár a tanár állásába is kerül.
2012. dec. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!