Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok szerintetek baj ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok szerintetek baj ha egy fiu lábimádó?

Figyelt kérdés
Én 20 éves férfi létemre nagyon az vagyok...de sajnos még soha nem jött össze. Legalább annyi hogy egy csajnak megpuszilhassam a lábfejét. Szerintetek mit kéne tennem? Lányok...esetleg valaki belinkelne nekem egy képet a lábairol? Nagyon jo lenne... mert most télen nem igazán látni:D előre is köszi...

2012. dec. 13. 15:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
( ͡° ͜ʖ ͡°)
2012. dec. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%
majd leszoksz rola,ha összeakadsz egy növel aki egész nap dolgozott,és utána megérzed a büdös lábát!
2012. dec. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Én szeretem, de nem imádom. A barátomnak nicns ez a lábfétise, még csak divatból se. De egy igazán jó kényeztetésbe belefér a test végigpuszilgatása, ami a lábtól kezdődik.
2012. dec. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyénként mennyire vagy az? Mert vannak fokozatai is. Van aki szereti a szagát, van aki inkább a cipőket szereti(felvenni is) van aki azt szereti, ha az ő lábát fogdossák. Illete milyen lábak jönnek be? Mert ezektől függ, hogy mennyire baj :D
2012. dec. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

google a barátod. Majd épp fotókat küldünk a lábunkról... idióta.


De tessék, segítek:


[link]


A kisbabás képnél kérlek, pörgesd tovább, a pedofília nagyon gáz.

2012. dec. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hát eléggé az vagyok, amikor meglátok az utcán egy szép lábú csajt az jár az eszemben hogy bárcsak megérinthetném...egyébként a szép ápolt lábakat szeretem és persze csak a csajokét:)
2012. dec. 13. 16:16
 7/12 anonim ***** válasza:
csak ennyi? szagat nem? pici vagy nagy labakat?
2012. dec. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hát nagy szaga azért ne legyen és az nem számit hogy pici vagy nagy csak szép legyen...
2012. dec. 13. 16:24
 9/12 anonim ***** válasza:

"még csak divatból se"


wtf?? ki az akinek ez divat? :D

2012. dec. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Elhiheted, sok hülyének az...:D
2012. dec. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!