Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú de nem merem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú de nem merem elmondani neki mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 13. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondd el neki ha nem mered akkor is! :D
2012. dec. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az ilyesmit hagyd meg a másik nemnek ;)
2012. dec. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:)
2012. dec. 13. 16:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Hagyd meg a fiúnak. Lehet észre sem vett. Inkább szenvedj magadban és várd a csodát. Tipikus...
2012. dec. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne félj tőle, nem harap. Nyugodtan elhívhatod te is valahova, utánam egyszer egy jó fél évig "sóvárgott" egy lány akivel egy suliba jártunk, de konkrétan semmit nem vettem észre belőle... Talán figyelmetlenek vagyunk. Mindenesetre én azt mondom, nem éri meg kínozni magad. :)
2012. dec. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De kis cuki vagy. :D Én miért csak a nagypofájú, bunkó csajokkal futok össze?XD
2012. dec. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ó köszönöm ! :) xd
2012. dec. 13. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!