Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiket fogadnak el inkább: a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiket fogadnak el inkább: a biszex lányokat, vagy a leszbikus lányokat (már aki ezt elfogadja)?

Figyelt kérdés
Csakmert másoktól hallom hogy inkább a leszbiket, mert ők eltudják dönteni kihez vonzódnak. Ti szerintetek?

2012. dec. 13. 16:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én elfogadom mind kettőt :D
2012. dec. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Úgy Szintén :D
2012. dec. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
jól jönne egy bisex csaj.. :P
2012. dec. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz! Én is elfogadom mindkettőt! Talán a biszexeket jobban bírom... ők perverzebbek! :D
2012. dec. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Én elfogadom a heterókat. Milyen idióta kérdés ez már megint?
2012. dec. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én elfogadom mindkettőt :)

Bár azért, ha összejönnék egy biszex lánnyal bennem lenne, hogy nem csak a csajokra, hanem a pasikra is féltékeny lehetnék...és ez elég rossz lenne. De alapvetően semmi problémám ezzel.


18/L

2012. dec. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én leszbi vagyok, inkább biszexxel lennék, nem tudom miért... Persze mindenkit elfogadok, ahogy van :D
2012. dec. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Embertől függ. :) én elfogadok mindenkit, olyannak amilyen. :)

Amúgy félreinformáltak, a leszbikusok úgy mint a melegek és mindenki más nem tudja eldönteni hogy kihez vonzódjon. Ez nem döntés kérdése. :) (Gondolj csak bele: ül az ágyon egy lány, egyszer csak gondol egyet és eldönti, na én ezentúl leszbikus leszek! A szexuális orientáció nem választás kérdése. :) )

2012. dec. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
az én ismerőseim jobban elfogadják a biszexeket.. azthiszem, legalábbis ha valaki biszex és tudja, hogy olyan társaságban van, ahol nem tolerálják, akkor csak a pasikról beszél. leszbikust pedig nem ismerek...
2012. dec. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

öhm...8-as félreértettél...tudom h. annak születnek és nem döntés kérdése, erről nemkell felvilágosítani, köszi, benne vagyok a 10%-ba szóval Nagyonis tudom mit jelent.


Amúgy a többiek érdekes értették :D

2012. dec. 16. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!