Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mikor csináltátok a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mikor csináltátok a barátnőtökkel?

Figyelt kérdés

Mikor elkezdtetek járni azt követően kb. mikor kezdtetek el

-> egymás kezét megfogni

-> arcra puszit adni

-> szájra puszit adni

-> csókolózni

főleg erre a 4-re lennék kíváncsi, de mást is leírhatok! Csak kb. napra kéne! (pl. xy-t 4 napra rá kezdtük csinálni, stb.)



2012. dec. 15. 16:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Első nap mind a 4et

igaz akkor 16voltam..

2012. dec. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
vagy 15..mittudom én:D
2012. dec. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
mi is 16 vagyunk :)
2012. dec. 15. 16:19
 4/11 anonim ***** válasza:
4xsose :D
2012. dec. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"-> egymás kezét megfogni

-> arcra puszit adni

-> szájra puszit adni

-> csókolózni"


Ez mi?Már az első 5 perc erről szól,végülis ezek számítanak belépőszintnek,szex meg az első órában már lenni szokott pl ha diszkóban ismerkednek


A nők maximum pár hétig váratják meg a pasijukat a szexxel,különben ott hagynák őket a jó büdös francba és ezt tudják is

2012. dec. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
és csak úgy magától jött vagy megkérdeztétek?? vagy h jött ez?? pl. h megcsókoljátok...
2012. dec. 15. 16:22
 7/11 anonim ***** válasza:

-> egymás kezét megfogni : pár nappal mielőtt összejöttünk, egyszer. Mikor összejöttünk, azóta mindig :D

-> arcra puszit adni : mielőtt összejöttünk csak egyszer, szülinapkor, mikor összejöttünk, azonnal.

-> szájra puszit adni : a nap mielőtt összejöttünk. Aznap egyből.

-> csókolózni : mikor összejöttünk :)


Szóval onnantól hogy egy pár vagyunk, már lényegében mindent lehet :D

2012. dec. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
amikor 16voltam és randiztam egy fiúval: egymás kezét első randin, arcra puszi második randi, szájra puszi és csók az utána mikor már együtt jártunk kb egy hét múlva már nem emlékszem pontosan régen volt :) 20/L
2012. dec. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
5-ik válaszoló: még csak 16 évesek vagyunk -.-"
2012. dec. 15. 16:24
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát melyikkel mikor.


Volt olyan párom, akivel első alkalommal minden megtörtént. Így jött ki a lépés, évekig együtt is voltunk.


A mostani párommal viszont minden iszonyú hosszú ideig húzódott, már aggódtam is, hogy valami nem stimmel. 2 hét után fogta meg a kezem, pedig már nagyon régen felnőttek vagyunk.

2012. dec. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!