Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha egy lánnyal szemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy lánnyal szemben olyat tesztek, amiért megsértődik, akkor mit tesztek?

Figyelt kérdés

Nem járunk, pár hónapja beszélünk facebookon, nagyon megharagudtam rá és le is írtam neki, hogy megsértődtem... és ő nem válaszol semmit.

Tehát, ha érdekelném, akkor valamit reagálna? vagy ha neketek tetszik egy lány, akkor sem reagálnátok rá? vagy most ilyenkor mit lehet tenni? lehet hogy majd pár nap múlva ír?


2012. dec. 15. 16:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Észbe kapna, hogy komolyan megbántott, ha törlöm ?
2012. dec. 15. 16:58
 2/5 -=Koldus=- ***** válasza:
49%
Ez tipikusan a nők hülyeségeik. Megsértenek valakit, majd miután látják, hogy a megsértett leszarja őket még ők sértődnek meg. Annyira utálom -.-"
2012. dec. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyire érthető, de én vagyok a lány :)
2012. dec. 15. 17:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem már mást próbál megfúrni
2012. dec. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 -=Koldus=- ***** válasza:
Jaaa számomra nem derült ki....Miből is derült volna ki?Nem tudom miért nem lehet a kérdés végére odaírni, hogy milyen nemű teszi fel a kérdést -.-"
2012. dec. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!