Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerettem volna biztatást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettem volna biztatást adni, de így nem látom értelmét. Feladjam?

Figyelt kérdés

35N vagyok. Megismerkedtem valakivel és úgy éreztem, közös hullámhosszon vagyunk, talán még egy picit vonzódik is hozzám.

Utána váltottunk pár levelet, de nem lépett tovább és elhatároztam, hogy a következő alkalommal jelzem, hogy el tudnék képzelni többet vele. Arra gondoltam, hátha egy kis biztatást vár és ha mégsem, akkor sincs veszítenivalóm, mert nem kell vele tartanom a kapcsolatot tovább.

Pár napja volt az utolsó levélváltásunk, és akkor azt ígérte, jelentkezni fog még aznap este, de nem tette meg, sőt másnap sem és a következő napon sem. Ha ennyire képes megfeledkezni rólam, akkor teljesen felesleges lenne biztatást adni is?


2012. dec. 15. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Felesleges.
2012. dec. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Két lehetőség lehet: 1.: technikai okok miatt nem tud írni 2. Nem érdekled.Ilyen esetben szerintem fölösleges bármit is tenni, legjobb, ha elfelejted:/
2012. dec. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem is úgy gondoltam, hogy érdekelném, tehát hogy magától lépne. De lehet, hogy némi biztatás hatására megjönne a bátorsága.

A kérdés az, hogy ha így megfeledkezik rólam, akkor annak sincs esélye, hogy a biztatás célt érjen?

(Magától nem lépne, az tuti, volt rá lehetősége.)

2012. dec. 15. 18:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Figyelj 35 éves vagy. Gondolom a pasi is hasonló korú. Ha magától nem mert lépni, akkor én nem biztatnám.


Na meg egyébként is, lerí, hogy nem akar tőled semmit.

2012. dec. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Voltam már olyan szituban, hogy egy pasi fél évig nem lépett, csak kerülgetett, aztán mikor adtam neki egyértelmű biztatást, akkor évtizedes kapcsolat lett belőle...
2012. dec. 15. 18:14
 6/6 anonim ***** válasza:

Marha férfias lehetett :)


Hagyd rá, jobbat érdemelsz.

2012. dec. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!