Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan fiú, aki úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan fiú, aki úgy gondolkozik mint én az esküvőt illetően? Többi lent.

Figyelt kérdés
Ma beszélgettem a szüleimmel ilyen esküvős, házasságos témákról. Megmondtam nekik, hogy tőlem ne várják azt, hogy majd nagy dáridó meg felhajtás meg rokonzabáltatás lesz. Egyszerűen nem akarom. Nem bírom az ilyen cirkuszokat, főleg, hogy a vendégek felét sem ismerném. Félreértéseket elkerülve, nem vagyok abban a helyzetben, hogy férjhez menjek holnap, csak szimplán beszélgettünk róla. Nekem pl. inkább az jönne be, ha egy egzotikus helyen csak a párom és én megesküdnénk mindenféle felhajtás nélkül. Vagy esetleg szerveznénk egy házibuli féleséget a legközelebbi barátoknak és kész. Egyszerűen nem szeretném, ha azt a napot, ami életem legszebbje kell, hogy legyen elrontsam azzal, hogy nem tudok teljesen felszabadulni az idősebbek miatt pl. Fiúk, van valaki, aki még így gondolkozik? 23L

2012. dec. 15. 17:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ahogy érzed, de azért a szüleid megsértődnének, ha ők nem lennének ott.. nem? főleg ha egyke vagy.. mellesleg, én se csípem a felhajtást.. :S
2012. dec. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ok, a szülők az alap, csak nem írtam. :)
2012. dec. 15. 17:22
 3/12 anonim ***** válasza:
Én teljes mértékben .. :D Mondjuk én fiatalabb vagyok de teljesen így vagyok vele.Legyen mienk a nap nem másoknak csináljuk ...
2012. dec. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
szerintem is csak én, párom és pár barát, én egyetértek veled :D 17/F
2012. dec. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én szülők nélkül is kibírnám :D
2012. dec. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De jó, hogy nem vagyok egyedül. :D Köszi a válaszokat! :)
2012. dec. 15. 17:25
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez dilaj kérdés,pont hogy sok pasi így gondolja,köztük én is.


24/F

2012. dec. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Na ezek szerint vannak ilyen nők is? :D


Helyes-helyes mer' nagy égés lenne a távoli jövőben az enyémen például az általam meghívott max 10 ember szemben az ő 110-ével...

2012. dec. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen.Sott en meg templomba se akarok menni.
2012. dec. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is nő vagyok, és hasonlóan gondolom. Csak a legszűkebb család legyen ott. Tehát a szüleim, nagyszüleim, és a legjobb barátnőm ennyi. A párom részéről se legyenek többen.
2012. dec. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!