Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan mondja, hogy túlzásba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan mondja, hogy túlzásba viszem és gyáva vagyok?

Figyelt kérdés

A barátom családja igen ki van hegyezve a férfi-női "egyenjogúságra", amennyire kezdem őket megismerni (friss kapcsolat).


Esténként ha talizunk, én megyek hozzá legtöbbször, mert nekem több időm van, neki este még tanulni kell.


Most már ugye este 7 felé tök sötét van. Busszal megyek, de a belváros szélén lakik, és egy jó 10 percet még sétálok hozzájuk, olyan utcákon is, amik ilyenkor már nagyon kihaltak.


Ilyen sötétben én korábban sose mászkáltam egyedül és félek is.

Kértem, hogy jöjjön ki elém a buszmegállóba, azt a 10 percet igazán bevállalhatja.

Végül is kijön, de elég kelletlenül, és mindig mondja, hogy 24 éves nő létemre már nem kellene ilyen gyávának lennem, mert ez egy biztonságos város.


Most joggal vagyok ezért kiakadva? Vagy ő mondja joggal, hogy szedjem össze magam, mert nem kísérgethet mindig?


2012. dec. 15. 17:34
 1/8 -=Koldus=- ***** válasza:
A pasid egy idióta barom (bocs) -.-"
2012. dec. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az a helyzet hogy nem vagy jó nő,sajnos csak arra kellesz neki hogy dugjon téged,jobbat még nem talált
2012. dec. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá, miért nem szívesen megy ki eléd. Szerintem is bevállalhatja, nem hal bele. Én a barátom elé mindig kimegyek ha jön hozzám, és ő is elém. :)
2012. dec. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem mondja joggal, mert ha félsz, akkor félsz itt mese nincs, ez tény. És ha nem akarja hogy félj akkor kimegy eléd, ez nem olyan bonyolult.

Ez olyan mintha klausztrofóbiás lennél, mindenki tudja hogy egy hülyeség, még te is, de nem tehetsz róla, ez van, zárt helyeket kerülöd mikor csak teheted.

2012. dec. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem joggal vagy kiakadva!Én megértem,hogy van dolga de ha egyszer belement abba,hogy találkozzatok akkor igazán megtehetné,hogy szó nélkül kimegy eléd.Ha te megteszed azt,hogy elmész hozzá busszal akkor neki az a 10 perc...Én már rég megmagyaráztam volna neki,hogy örüljön annak,hogy ilyen vagy és elmész hozzá,és ne neki álljon fejjebb,
2012. dec. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Este 7-kor még nem kell parázni. Nagyon nem. Ha este 10-ről lenne szó akkor bőven van rá ok...


Kivétel ha erősen c*gánylakta a település, de akkor mindegy hogy mennyire van sötét, ha olyanjuk van úgyis nekedmennek.

2012. dec. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha meghozod azt az áldozatot a pasidért,hogy elbuszozol Hozzá,alapvető dolog lenne Tőle,hogy kimegy eléd.
2012. dec. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem neked van igazad.
2012. dec. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!