Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, hogy feltöltöttem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogy feltöltöttem a telefonját?

Figyelt kérdés

Egy lány tegnap meggondolta magát, valószínűleg nem akar találkozni és azzal az indokkal írt csak a facebookon hogy nincs pénz a teloján, de miután hívtam tegnap este nem vette fel.


Reggel is hívtam akkor sem vette fel, este meg egyenesen kinyomta.


feltöltöttem 3000 fttal az egyenlegét :D

Nem tudom mit rontottam el, de még egy hete minden gyönyörű volt... az aggodalma megmérgezte a dolgot.


Gondoltam nála a labda, ha tényleg a pénzzel volt a baj felhívhat.


2012. dec. 15. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Na, ez jó húzás volt!:D Legalább észbekap egy kicsit.
2012. dec. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

de ha mégsem a pénzzel volt baj, akkor megrövidültél 3000ft-tal, és ráadásul fel sem fog hívni, szóval hiába volt az egész.:D

kívánom az ellenkezőjét.;)

2012. dec. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
jézusom....
2012. dec. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Ha ezek után sem jelentkezik,egyértelmű,hogy nő létére egy érzéketlen tahó.Egyébként ez a húzásod lehet,hogy kicsit túlzás volt,de legalább így majd kiderül,mennyire vagy fontos a csajnak.
2012. dec. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora szopás, ha előfizetéses :D
2012. dec. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenül nem ugyanazzal a csajjal randizunk? :D
2012. dec. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na,ez aztán valami...Ha valaki akarja a másikat,nem kell hozzá pénz,vagy csak nagyon kevés,hogy találkozzanak.pl valameik haverjához bemegy,ingyen sms küldő oldalról küld sms-t.Vagy msn,vagy facebookon tárgyalhattok.Nekem volt olyan,hogy alig volt pénzem,mégis meg tudtam oldani az ilyesmit.Szerintem csak nem tetszettél neki.
2012. dec. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!