Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akarok járni olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarok járni olyan csajjal, aki nem jön be?

Figyelt kérdés

Nincs barátnőm, de egy ismerős ott lehetne baratnőnek. Még kezdeményezni sem merek olyan lányoknál, akik tetszenek.

Ezzel a lánnyal mar taliztam is igy kettesben de mégsem vonz. Valamiért nem akarok tőle semmit, meg nem is vonz.

Ha nincs barátnőm miért nem kell ez a csaj?



2012. dec. 15. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Egyszerűen nem jön be neked. Nem értem mi ezen a kérdés :D
2012. dec. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

"Miért nem akarok járni olyan csajjal, aki nem jön be?"

Mert talán nem jön be -.-''''


Egyébként mit kell ezt Túldramatizálni hogy nem találsz barátnőt , a vak is látja hogy csak dugni akarsz :D

2012. dec. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az hogy még kezdeményezni sem merek a lányoknál, ő meg ott lenne. Jó lenne egy barátnő, de ő valamiért nem kell mégsem
2012. dec. 15. 20:18
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem csak dugni akarok...
2012. dec. 15. 20:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tetszik neked.
2012. dec. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Na igen de nincs barátnőm ő meg ott lenne.

Sajnos mióta talaloztam kettesben vele, azóta még annyirasem érdekel.

2012. dec. 15. 20:25
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
most őszintén hány éves vagy? 12? hihetetlen.... mert ki akarna olyannal összejönni aki nem tetszik neki?-.- istenem
2012. dec. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
MErt van neked eszed. Ugyan ki az a mazoista, aki összerakja magát egy olyannal, aki nem vonzza. Milyen gusztussal nyulsz te majd a pinájába? Milyen gusztussal történik majd a nyálcsere he? Nekem olyannal ez nem menne, akihez nem vonzódom. Egyszerüen mindnekitől undorodok, csak attól nem akire áll a faszom. De ez a normális. Egyszerüen csak magaddal bazol ki, illetve őt teszed tönkre lelkileg. Azt fogja hinni a szerencsétlen ,hogy kell, de te csak kihasználnád ilyen pótbanyaként. Amikor meg jön egy jobb ,akkor kivágod. ÚGysem élnél le vele egy életet, nem kell ennek az alamizsna. Senki nem járna ebből jól. Ha meg nem olyan gusztussal nyulsz hozzá a testéhez, mintha kívánnád, akkor szintén meg lesz sértve a szerencsétlen,hogy mennyire nem jó ő /neked/ de lehet,hogy másnak meg kéne. Még az önbizalmát is leépíted, ha van neki olyanja egyáltalán.
2012. dec. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!