Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma megyek először barátomhoz....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma megyek először barátomhoz. Ilyenkor kell vinni ajándékot?

Figyelt kérdés
Anyukáját és öccsével(10) már találkoztam,az apukájával és a nővérével nem(21). Ha az öccsének viszek egy tábla csokit az elég lesz? 16/L :)
2012. dec. 16. 12:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Elég még sok
2012. dec. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Is:) egyébként az jó ötlet
2012. dec. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Miért csak az öccsének?

Szerintem úgy illik,ha elsőre mindenkinek,vagy senkinek.


Nekem rosszul esne,ha előttem odaadna valakinek egy tábla csokit az illető,mi meg nézzük....

2012. dec. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Elég még sok is?


sok egy 200ft-os csoki,gondolom őt is megkínálják ezzel-azzal,illetve eszik is náluk.....

2012. dec. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Én is ez miatt vagyok zavarban..:/ de mindenki azt mondja,hogy lánynak nem szokás vinni...
2012. dec. 16. 12:34
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nincs kereseted gondolom nem gond, ha nem viszel, de a házi gazdának ilyenkor illik! Viszont, akkor már mindenkinek. Kérdés mennyire vagy illedelmes, ne játszd meg magad...

(Apukának 1ü. Bikavér 400Ft., többieknek egy-egy tábla csoki, natúr selyempapírban. )

2012. dec. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
4 hónapja vagyunk együtt.ő nem hozott semmit anyuéknak,anyu mondta,hogy később majd vigyek csomagot,most ne... de tanácstalan vagyok.:S
2012. dec. 16. 12:37
 8/19 anonim ***** válasza:

"de mindenki azt mondja,hogy lánynak nem szokás vinni."


Aki ezt mondja,az nem lehet valami illedelmes.

Nem több ezer forint értékben,de elsőre mindig vittem valamit......

2012. dec. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Illik a lánynak is először, hidd el! Nagyot fogsz nőni a szemükben elsőre, még ha nem is ez acélod!

Komoly kapcsoltnál illik.

Mint fentebb írták, Te is fogsz ott "kapni", tehát szerintem szüleid biztos adnak erre pénzt, ha elmondod nekik!

Az egészet kihozod 1000Ft-bol.

2012. dec. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Milyen csomagot később??? Most kell, hisz az első alkalom a "háztűznézés"! A fiúd nem vitt-nem az a téma, most itt Te vagy a téma, és Te mivel itt is kiírtad, valószínű fontosak Neked ezek a dolgok!

Régen olvastam itt ennyire "jó kérdést"!

2012. dec. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!