Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire igaz ez az magas,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz ez az magas, izmos, áltagos kinézetű srácokra?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szerintetek a magas, izmos, átlagos kinézetű, középosztálybeli srácokra mennyire igaz az, hogy lenézik, megvetik a náluk szegényebb, nem olyan jól kinéző lányokat? Illetve párjuknak általában, vagy a modell alkatú nőket, vagy a plázacica feelingű lányokat választják? Véleményeket kérnék, ki miket tapasztalt ezekkel kapcsolatban. Légyszíves értelmes válaszokat!

Előre is köszönöm!


2012. dec. 16. 14:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem kis kivétellel mindenki megveti és kirekeszti, illetve a jobbikat választja. Tudom, mert én is ezt teszem. A szegényebb lányokról meg annyit, hogy templom egere nel egyen, végzettség+munkanélküli trampli nő ne legyen, da ha dolgozik, és nem annyira igénytelen de nem egy multimilliomos, az még bőven belefér. Kinézetnél ott nyilván bebukják. AKi nem tetszik külsőre, az nem tetszik. Evvan.
2012. dec. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Többségére lehet igaz, de vannak kívételek. Ahogy nem minden szilikon mellű nő k*rva.
2012. dec. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!