Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek arróla fiúról aki (majdnem) megvert egy másikat? De közben ismeritek hogy jófej.

Figyelt kérdés

Szóval egy gyerek nagyon felhúzott és nekimentem de nem vertem meg.. Pontosabban hozzá sem értem különösebben csak leszereltem. Aztán hagytam hogy felálljon és nekemjött. Aztán lefogtam és mondtam neki hogy nyugi nincs esélyed. Én 185 centi ő 160.

Gyávának tartanátok? Vagy mi lene avélemény?

2 esetet irjatok: 1. Ha nem ismeritek 2.ha ismeritek és jóba vagytok

15/f



2012. dec. 16. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Én eleve nem bírom a bunyót, és azokat se nézem sokba, akik ezzel szórakoznak. Akik feszengenek is vele (pl te: nyugi, nincs esélyed), és hasonlók, azokat meg pláne nem.

Ha ismernélek, és jóba lennénk, akkor is kifejezném a nemtetszésemet, és hogy abszolút nem díjazom az ilyen viselkedést. Ha nem ismernélek, csak látnám az esetet, akkor se lennék rólad túl jó véleménnyel.

18/L

Ja, és kisebbel kezdeni meg főleg!

2012. dec. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Addig lennék jóban vele, amíg ilyet csinál.

21/L

2012. dec. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :) jöhetmég
2012. dec. 16. 14:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a "nyugi nincs esélyed"-et nem kellett volna mondanod.......ha ismernélek ezt meg is mondanám.

Amúgy sztem ez nem gyávaság.

15/L

2012. dec. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem ez valamiért bejön..:D Ha higgadt tudsz maradni ilyen esetben, és csak a végén ütsz, de akkor nagyon, az nem gyávaság.

Ha ismernélek, azt mondám: ez nagyon jó volt!:D

2013. márc. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
27%
Az első kettő válaszoló butuska. A második kettő magasabb IQ-val bír. A helyes válasz pedig: nem gyávaság. A kifejtésed pedig butaság lényegében, ugyanis egy egyenes ember észre veszi a rosszat, akár barát csinálta, akár nem. +Kis kiegészítés: ha látod, ahogy egy ismeretlen szétver egy ismeretlent, ne ítéld el. Nem tudhatod, hogy miért tette, sem azt, hogy milyen ember, sem azt, hogy milyen gyakran csinálja. A verekedést, illetve verést jobb elkerülni, de, ha valaki verekszik, azt nem azt jelenti, hogy ő rossz, mert lehet, hogy nem volt más választása. Persze az is lehet, hogy rossz. Nem lehet tudni
2013. máj. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!