Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » TETSZIK egy fiú aki a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TETSZIK egy fiú aki a legjobb barátom mit csináljak? (lent)

Figyelt kérdés

tetszik a legjobb barátom meg is mondtam neki de csak bepánikolt nem mondot semmit csak azt hogy töbet fogunk beszélgetni másnap megkérdeztem hogy barátságbol mondta e azt hogy szép vagyok azt mondta felét igen felét nem

kezdek belezúgni mit cisnáljak hogyan írkáljak vele ? szereitnetek tetszek neki? ( 14 évesek vagyunk )



2012. dec. 16. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Huh, azért használhatnál vesszőket is. :)


Szóval érdekes helyzetben vagy. Érdekes és nagyon szép helyzetben. Fiúként mondom, tehát bennfentes infót kapsz, hogy valószínűleg nagyon meglepted, és gondolkodnia kell, de ha nem tetszenél neki, akkor nem mondta volna hogy felét így, felét úgy, illetve valószínűleg nem állna veled szóba.


Viszont amit biztosan ne tégy: ne lógj rajta, ne erőltess. A háttérben az történik, hogy most ő vagy keresi azt, hogy mit is érez, vagy keresi azt, hogy amit érez, azt hogyan adja a tudtodra. De mint fiú, ezt neki kell kezdeményeznie, neki kell "irányítani", tehát ha te irányítasz, azzal épp hogy a lehetőséget veszed el őtőle.


Tehát ne lógj rajta, csak küldj feléje jeleket (osztályban ez könnyebb, nem írtad hogy osztálytárs-e vagy iskolatárs stb.) Tudod te hogyan kell jeleket küldeni... ;) A lényeg, hogy ne érezze, hogy nyomás alatt van, csak annyit hogy nem közömbös a számodra. Ha meghagyod neki a döntés lehetőségét, és csupán annyit éreztetsz vele, hogy jó vele lenni, jó látni, akkor vagy azért fog kezdeményezni, mert már érez irántad valamit, és meghagytad a kezdeményezés lehetőségét, vagy azért, mert épp emiatt kezd el érezni irántad valamit. (Feltételezve persze, hogy fizikailag tetszhetsz neki, ami ugyebár az eredeti szituációban nem volt feltétele a barátságnak.)


A legszebb kapcsolatok barátságként kezdődnek. Ami nem így kezdődik, az nem is igazi kapcsolat. :) Remélem tudtam segíteni.

2012. dec. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

1. Kommihoz csatlakozom..!

és igen ő egész biztos bepánikolt(talán én is így tettem volna:-D )

sztem bejösz neki de ezt Te érzed!beszélges vele...majd lesz valami:-) csak nyugi és ne stresszelj ezen!(14/F :-) )

2012. dec. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi :) de nekem az a gondom hogy nem tudok vele hogy beszélgetni sem írkálni meg ö azt mondta hogy nem szereti meg a bartájait :/ birta volna azt mondani h te is tetszesz de nem mondta de kérdezi minden nap hogy tetszik e valaki meg sstb... micsinájak?
2012. dec. 16. 19:20
 4/4 anonim ***** válasza:
14/F ugyanígy vagyok egy lánnyal,csak én kérdeztem meg őt,és azt mondta h egy kicsit tetszek neki,de valaki más jobban.legjobb barátom. 13/l(ő)
2012. dec. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!