Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Óriási hibát követtem el! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óriási hibát követtem el! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátaimmal bulizni voltunk, amikor is az egyik barátnőmnek elmondtam, h érzek iránta valamit, amit eddig csak pasik iránt. Szóval rákérdeztem, h ő is érzi és, h most mit akar, stb. Erre Ő közölte, hogy inkább csak maradjunk barátok, de mielőtt ezt mondta volna legalább 5 percig hezitált. Ezt egy újabb jelnek vettem és úgy gondoltam, h talán csak bizonytalan vagy fél, a lényeg, h megcsókoltam, de ő finoman eltolt magától. Akkor már persze leesett minden, h mekkora egy hülye voltam és rögtön bocsánatot is kértem. Utána persze több sms-t is küldtem neki, h ne haragudjon... amikre Ő persze válaszolt, h nincs semmi baj, felejtsük el, és, h nem történt volna meg, ha ő is határozottabb lett volna, stb. Kérte, h maradjunk barátok, mert neki sokat számít, amibe én belementem, de most... annyira szégyellem magam. Ráadásul az csoporttársam, de már csak januárban fogunk találkozni és már csak egy fél évet kell kibírnom vele, de mégis hogyan? Nem akarom megbántani és azt sem akarom, h azt higgye, h többet érzek, mint barátság, mert nem. Én csak teljesen össze voltam zavarodva akkor. Hogyan nézek ezek után a szemébe?

2012. dec. 16. 20:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát van ilyen,haverkodj mással.
2012. dec. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!