Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 2 hónapja nem beszéltem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 2 hónapja nem beszéltem egy sráccal, ráírhatok így?

Figyelt kérdés

Kb 5 hónapja ismertem meg. Ő kezdeményezett,3hónapon keresztül találkozgattunk hetente 1-2szer. Utolsó talinknál volt egy kis vitánk. Ezt utána tisztáztuk facen privátban,de azóta mégsem kerestük egymást. Mégcsak facen sem írtunk egymásra,pedig előtte hívogatott,találkozgattunk,és szinte mindig rám írt,mikor fenn voltam facen. Nekem nagyon hiányzok,sőt egyre jobban. Nem tudom,mi ez az érzés. Nem szerelem,de nagyon sokat gondolok rá. (Ő sem érez irántam szerelmet-gondolom.:D)

Szóval arra gondoltam,rá írok facen,és megkérdezem kerek-perec,hogy miért is nem beszélünk már egymással. Szerintetek hogy fog reagálni? Vagy ez hülyeség,inkább hagyjam?

20/L


2012. dec. 16. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
1 próbát megér nem?
2012. dec. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem hagy békén ez az érzés, tényleg mindig rá gondolsz, akkor kérdezd meg nyugodtan. Akár mondhatod azt is neki, hogy találkozzatok élőben, beszéljetek kicsit. Így megtudod, mi van vele, változott-e, és hogy tényleg tetszik-e még neked.
2012. dec. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez így egyenes és korrekt. Csak arra figyelj, ne legyél letámadó vagy bántó.
2012. dec. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ráírtam, rákérdeztem, miért nem beszélünk már egy ideje, és kiderült hogy azért mert arra következtetett a viselkedésemből, hogy nem szeretnék vele találkozgatni. Bocsánatot kértem, és ő is tőlem. Ez kb 10 perces beszélgetés volt facebookon. Aztán nem kerestem jóideig, hátha ő keres engem, és tényleg keresett is. Rám írt facen, és hajnalban több órán keresztül beszélgettünk, lelkiztünk. Az a furcsa, hogy most már teljesen máshogy nézek rá. Persze tetszik még, de nem fújom fel, és tényleg csak barátnak akarom.:)
2013. jan. 16. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!