Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvileg jófej vagyok és jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvileg jófej vagyok és jól nézek ki. Miért nincs barátnőm?

Figyelt kérdés

16 (két hét múlva már 17) éves fiú vagyok.Eddig egyetlen lánnyal se sikerült összejönnöm,de mi a baj?

Nem vagyok valami nagyon jó pasi,de azért annyira rossz se.185 centi magas,átlagos arcú,barna haj,kék szem,szemüveges.Van pár anyajegyem,és a hajstílusom se a legjobb,de nyilvános helyeken mindig akadnak lányok,akik megnéznek,szemeznek velem.A testem egész jó,átlagnál izmosabb,széles vállam és mellkasom,enyhe deltám,kemény hasam van.Kb. 2-3 kiló felsleg lehet rajtam,de annyira nem feltűnő.Ápolt vagyok,normál cuccokat (pl.farmer,bőrdzseki)hordok. Belsőre kedves vagyok,elég udvarias,fanyar humorral,kicsit talán csendes,de kiállok magamért ha kell.Szeretek olvasni,érdekel például a hadtörténelem.Csellózok,társastáncolok,harcművészetet űzök.

A legnagyobb hibáim,hogy időnként elég lusta,hanyag,néha lobbanékony tudok lenni.

Eddig olyan 6-7 lánynál próbálkoztam,de mind elutasított.Megkaptam a "sok lány akar ilyen pasit,de nem vagy az esetem" szöveget.Átlagos külsejű,jobb alakú,normális,viszonylag művelt lányok voltak,egy ilyen barátnőt szeretnék.Nem plázacicát.

Szerintetek mi lehet velem a baj? Képet nem raknék,nem akarom hogy felimerjenek.Tudom,hogy egoista,öntömjénező szöveg,de minden része igazSzeretnék végre egy párt:( Bocsi ha hosszú lett a szöveg.16/F


2012. dec. 16. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
mert csak kedvességből mondják
2012. dec. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Küldj képet és én megmondom hogy tényleg helyes vagy-e :)

16/L

2012. dec. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Tényleg, szerintem nem tudom mi lehet a gond, ha nekem is küldesz képet, esetleg tudok mondani valamit.


16/L

2012. dec. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok helyes!Átlagos.

De azért ronda se.

2012. dec. 16. 21:20
 5/10 anonim ***** válasza:
Átlagos fiúként csak a csúnya lányoknál van esélyed.
2012. dec. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
szerintem csak nem a legmegfelelőbb lányt választottad..hidd el biztos van olyan lány akinek bejössz és nem csak a szokásos dumákkal jön,hogy ne bántson meg..nem minden lánynak a külső a fontos..:)
2012. dec. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok: Figyelj, én egy olyan lány vagyok, aki elvileg szép, meg kedves, meg okos, mégis eddig csak egyetlen barátom volt, ő is csúnyán átvágott, megbántott, és azóta is minden nap sírok miatta. Ha nekem küldesz egy képet, nem foglak beoltani meg ilyenek, pont ugyanannyira vagoyk egyedül mint te.
2012. dec. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

vicc de nálam is ez a helyzet,mint a kérdezőnél.

Szoliba is járok,Konditerembe is,ráadásul jó kocsim is van és egyszerűen nem találok 1nőt.

2012. dec. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ne hallgass azokra akik azt mondják hogy csak bizonyos típusnál van esélyed meg csak ronda nőknél, és pláne ne 16 éves kiscsajoknak küldözgess képeket mert ők sem fognak semmi használhatót mondani meg csak 16 éves vagy, ismerek olyat aki 27 évesen szerezte az elsőt nőt életében de össze is házasodott vele... én 19 vagyok még mindig nincs nőm szóval...


fogalmam sincs hogy mivan (még ráérsz nőt szerezni)

2013. jan. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
de azértne küldj nekik képet teljesen felesleges
2013. jan. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!