Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a egy csoporttá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a egy csoporttársamra gondolok állandóan, miközben barátnőm van?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt a barátnőmmel. Szeptemberben főiskolára mentem, a barátnőm pedig a középiskolában marad divattervező szakon. A csoportomba jár egy nagyon helyes lány, már első alkalommal feltűnt a szépsége, de nem közeledtem felé a barátnőm miatt, és mert ő is párkapcsolatban volt. Egy időben voltak csapatépítő bulik, ahol ő is ott volt, rengeteget beszélgettünk, rájöttem, hogy számtalan közös van bennünk (látásmód, érdeklődési kör, hobbi). Kb. egy hónapja szakított a lány a barátjával és akkor úgy érzetem, hogy nekem is lépnem kell. Elmondtam a barátnőmnek, hogy szakítani szeretnék vele, mert úgy érzem, hogy elhidegültünk egymástól, erre ő elkezdett sírni és öngyilkossággal fenyegetőzött. Megsajnáltam, szóval végül nem szakítottunk, próbáljuk helyre hozni a dolgokat. Nem akarom, hogy kárt tegyen magában a barátnőm, de igazából minden gondolatom a csoporttársam körül forog. Attól félek, hogy mire tényleg megtenném az első lépést összejön egy másik pasival.
2012. dec. 16. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj, aljas a bnőd. Nagy eséllyel nem tenné meg, mert aki meg akar halni, nem mondogatja. Saját tapasztalat beszél belőlem, higgy nekem.

A kapcsolatod a másik lánnyal meg műár nem is fellángolásnak tűnik.

Próbáld meg magad vhogy megutáltani..

2012. dec. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hát az érzelmi zsarolás egy nagyon szemét dolog, az egyik legaljasabb női technika. Ha csak sajnálatból vagy a barátnőddel, akkor az nem kapcsolat és ha ezt nem látja be, akkor hát... Velem is volt egyszer ilyen, hogy szakítani akartam a barátnőmmel és közölte, hogy akkor öngyilkos lesz. Ekkor fogtam magam kimentem a konyhába, hoztam egy kést, odanyomtam a kezébe, hogy OK hajrá. Kb. 10 percig álltunk egymással szemben majd fogtam magam és hazamentem.


Ha úgy gondolod nem tenné meg, akkor nyugodtan szakíts vele. Az életben vannak sokkal szarabb dolgok is mintha dobnak valakit. Lehet ki lesz bukva de hát istenem. Ezért találták fel a fagyit meg a romantikus filmeket.


Ha esetleg úgy gondolod, hogy megtenné, akkor meg vitesd el valami dokihoz. De most komolyan. Egész életedre hozzá leszel láncolva, mert félted az életét? Nonszensz.. Ha nem akarsz vele lenni, akkor semmi joga magához láncolni téged.

2012. dec. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!