Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Bővebben lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy most egy rendes fiú nagyon szeret, és én is szeretem, de én valahogy nembirom ezt, vagy nem is tudom, hogy hogy mondjam, én úgymond mindig is olyan "magányos farkas" voltam, mármint még mindig az vagyok.. és általában mindig ez van a fiúkkal, kb 3 nap után azt érzem, hogy nem, nekem egyedül kell lennem. De Ő nagyon figyelmes, rendes,kedves, szeret,meg minden. szeretem, és úgy is éreztem, hogy szerelmes vagyok, de most 4nap után egyszerűen megint azt érzem, hogy ki kell szabadulnom, egyedül kell lennem, magányosan, nemértem saját magam, teljesen össze vagyok zavarodva, mit csináljak, mással is van ilyen?? miért van ez?
2012. dec. 16. 21:21
 1/5 ASOT ***** válasza:

Egyenlőre te még nem élted ki magad. Nem is érdemes senkibe ilyen reményt táplálnod, hogy "persze simán lehet több", legyenek csak kalandjaid menj szórakozni.


De meglátod egyszer majd magától fog jönni, amikor majd azt mondod h igen vele el tudod képzelni.

2012. dec. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
lehet hogy csak nagyon megszoktad h egyedül vagy, várj még egy kicsit:D
2012. dec. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, hogy a saját utamat kell járnom, de közben elmondhatatlanul szeretem Őt. És nem tudom mi legyen...
2012. dec. 17. 16:08
 4/5 anonim ***** válasza:
4 nap után szakítani akarsz és azt mered állítani, hogy szereted? Aranyom, neked gőzöd sincs mit jelent szeretni és nagyon jó lenne, ha ezzel a szóval nem dobálóznál. Szeretni valakit annyi, hogy megismerted a legrosszabb tulajdonságait, hogy fingik álmában, hogy csámcsog az asztalnál és mégis vele akarsz lenni és nem kívánsz egy férfit se jobban, mint a párodat. Örülhetsz, ha három hónap alatt eljutsz oda, hogy nyugodt szívvel kimondhatod, szereted. Ez, amit te "kapcsolatnak" vagy "szerelemnek" hívsz, azon csak sírni lehet.
2012. dec. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha kedveled és ő is kedvel akkor keresd a társasát, idővel majd elválik hogy mi lesz
2012. dec. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!