Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hozzam tudtára hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam tudtára hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki tetszik nekem.

Szeretném ha észre venne de nyomulni nem akarok.

Ha többet akarsz tudni vagy segitenél ír lécci üzit vagy írj ide! köszönöm


2012. dec. 16. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem próbálj a közelébe lenni,szemezni vele,vagy köszönj neki minden nap.Ismerkedj meg vele.Ha ő is érdeklődik,még lehet is valami...
2012. dec. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még egyszer se beszélgetem vele csak pár szót de az is tök semleges volt. Ha mos hirtelen elkeszdenék vele beszélgeti rögtön akkor alapból rájönne hogy valamit akarok. De én ezt nem így szeretném hanem olyasmi dolgokam amit írtál h szemezés. Talán 2x sikerült de akkor is 2-3 mp-ig. Hasonlókat tudnátok írni? a szemezést akkor gyakrabban fogyom kösi a segitséget. Várom még a válaszokt:)
2012. dec. 16. 21:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Én azt szoktam,hogy ha szünetbe a táblához megy,akkor énis arrafelé.pl:igazítgatom a függönyt.Elkérem tőle a házit.megkérdezem hogy ma milyen óránk lesz,meg ijenek.Vagy megérintem,és megkérdezek tőle valamit a tananyagról.Csak nekem könnyebb,mert már barátok vagyunk.Hát valahogy kezdd el ha közelebb akarsz kerülni hozzá.1Vok
2012. dec. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!