Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy adnátok egy számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adnátok egy számotokra fontos személy tudtára hogy kellemetlen a szájszaga?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit nagyon kedvelek, ő szeretne velem járni, én bele is mennék de viszont van egy probléma, hogy enyhénszólva kellemetlen a lehelete. Ti hogy adnátok finoman a tudtára hogy ez a gondotok vele?

2012. dec. 17. 20:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
kérsz tictacot?ezt addig kérdezni,amíg kellemetlenné nem válik a kérdés
2012. dec. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
"büdös a szád"
2012. dec. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
"Figyi cica, büdös a szád!"
2012. dec. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
"nincs kedved enni 1 rágót?", "naponta hányszor mosol fogat?" "szereted a tictacot?" néhány kérdés után csak leesik neki
2012. dec. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Mókusgyilkos ***** válasza:

előkapnák a ZSEBEMBŐL 1 fali órát és a füléhez tartanám.

-kérsz?

2012. dec. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
A tictac nem megoldás. Lehet büdös a szája, mert dohányzik, vagy mert a fogai nincsenek rendben. Elmondhatod neki, hogy nem szereted a bagós fiúkat, mert kellemetlen a szájszaguk. Vagy ha nem emiatt van, akkor tereld a szót arra, hogy fogorvoshoz készülsz és kicsit félsz, de muszáj elmenni félévente. "Te mikor voltál? Tényleg? Olyan régen? Még a fogkövet sem szedetted le?" És itt jöhet egy fintor.
2012. dec. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mindig hordj magadnál Tik takot és adj neki mindig előtte.
2012. dec. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én elénekeltem neki ! :D


~Hogy mondjam el , hogy büdös a szád?

~Hogy vegyél be egy Tick Tack cukorkát!

~Ha rám lehelsz én elájulok , úgy hogy kérlek ne lehelj rám!


Nevetett rajtam !

De felfogdta hogy mi a bajom :D

2012. dec. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 gabriell88 ***** válasza:
Adnék neki egy rágót és megkérném, hogy használja.
2012. dec. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
miért nem lehet megmondani egyenesen hogy büdös a szája???? mi olyan nehéz ebben?
2012. dec. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!