Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak tényleg nem szertik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

A férfiak tényleg nem szertik a nő nyakán a parfümöt?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk egy férfi puszit ad a lánynak, akkor zavarja, hogy előtte befújta magát? Ez tényleg így van?
2012. dec. 17. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:

dehogy zavar.

Vagyis ha már megszáradt akkor nem.Ha még akkor folyik le az iszonyú

2012. dec. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, a parfümnek kicsit kesernyés íze van, amit ha még meg is szárad, is érezhető. Ezért érdemes teljesen a fül mögé, vagy felsőre fújni.
2012. dec. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mókusgyilkos ***** válasza:
+ arról ne is beszéljünk hogy vannak csajok akik annyit magukra fújnak h ha oda hajolsz megfulladsz.
2012. dec. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én szeretem, ha egy lánynak finom illata van és én is használok parfümöt.

Bár vannak bizonyos parfümök amiket ki nem állhatok, egy nő ismerősöm használt ilyen pacsulit, alapból nem volt büdös, de amikor megszáradt és odahajolt közelebb hozzám megéreztem és méla undor fogott el, pedig nagyon márkás és drága parfüm volt.

2012. dec. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!