Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen férfi kell egy nőnek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfi kell egy nőnek? ( pontosan )

Figyelt kérdés
Hallottam mendemondákat hogy a lányok a bajos, problémás fiúkat szeretik aki mellett úgy mond "izgalmas" az élet, viszont azt is mondták hogy nem olyan kell aki vonza a bajt hanem olyan aki védelmező, és van töke letépni valakinek a fejét ha kell. Meg mondták hogy a kissé karcsúbb, erőtlenebb, esetlen srácok az igaziak. Meg azt is olvastam hogy a macis, vaskosabb fiúk az aranyosak. Na de mi van a másik szemponttal? Mi van ha túl érzékeny, komoly, érzéketlen, félős?? És még valami amin törtem a fejem: A méret a lényeg avagy sem??? Részletes dolgokat kérek. Jah és frizura? stb.

2012. dec. 17. 21:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A Nőnek FÉRFI kell.

Nem idióta divatmajom vagy olyan, akire azt mondják, hogy "jajdecukker" vagy olyan, aki állandóan ömleng vagy aki önbizalomhiányos és állandóan ömleng a telefonba napi 20 alkalommal vagy hisztizik, hogy a szerelme nélkül nem tud létezni stb.


FÉRFI kell, aki minden helyzetben FÉRFI.

2012. dec. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hát megpróbálom összeszedni a szempontjaimat. Külsőleg a legfontosabb, hogy legyen magasabb nálam ( ami nem nehéz, mivel 160 cm vagyok ). Aztán alkatilag ne legyen nálam vékonyabb, mert akkor valahogy nem tudom biztonságban érezni magam. Nem vagyok se túlsúlyos, se sovány, hanem sportosan nőies. Nálam előnyt jelent, ha apasi izmos vagy látszik rajta, hogy sportos. Mindez azért fontos, mert így férfiasabb, és így érzem azt, hogy meg tud védeni. A rosszfiúkat vonzónak találom, de kapcsolatot inkább egy megbízható, nyugodt és érett gondolkodású fiúval tudok elképzelni

18L

2012. dec. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

"FÉRFI kell, aki minden helyzetben FÉRFI."


Nem minden helyzetben:) Tudjon érezni, tudja mi az hogy szeretet, és tudjon elérzékenyülni, és néha könnyezni mikor boldog, vagy meghatódik.

2012. dec. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! szép, tiszta, érthető, egyenes, lényegretörő, szívből szóló, őszinte, félreérthetetlen, józan gondolkodásra és 23 évs korra utaló, magabiztos, szókimondó, kékfrankos, nyers, illetve gyors válasz volt
2012. dec. 17. 22:03
 5/14 anonim ***** válasza:

"Nem minden helyzetben:) Tudjon érezni, tudja mi az hogy szeretet, és tudjon elérzékenyülni, és néha könnyezni mikor boldog, vagy meghatódik."


Ezek emberi dolgok. Hozzátartozik egy férfihez. Aki nem tudja az általad leírtakat átélni, letagadja, az nem férfi.


Első voltam

2012. dec. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Kevés az ilyen ember.Számomra az ilyen mélységű pasi a Férfi. A többi csak utánzat, a divatmajmócitól aki szőrtelenit-attól a világba tudnok futni:DD


3-aska voltam.

2012. dec. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönet azoknak is akik addig írtak amíg írtam. Mi van ha valaki üres, rideg, komor, szívtelen, elhagyatott, kimért, határozott, megfontolt, művelt, csalódott, még nem volt szerelme(s). Úgy képzeljétek el mint egy halhatatlan aki megunta az emberiséget, de még látja a szépet egy nőben és nem emlékszikhogy sírt-e valaha. Lehet párja egy ilyennek?
2012. dec. 17. 22:14
 8/14 anonim ***** válasza:
Lehet, de annak a nőnek nagyon nőnek kell lennie-és nem külsőleg-hogy azt a páncélt amit növesztett az ilyen férfi, letudja bontani az adott srácról, és elérje a lelkét.
2012. dec. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ja 3-aska voltam:)
2012. dec. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha nőként ilyen valaki mint az utsó hozzászólásodban van-az menthetetlen.

Férfiben menthető, nőben menthetetlen.

2012. dec. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!