Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elég gáz az ilyen gondolkodás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég gáz az ilyen gondolkodás, nem?

Figyelt kérdés

megcsalásra gondolok:



Attól, hogy imádom a fokhagymás sült oldalast, azért néha megeszem a rántott húst is. Attól csak még jobban imádom a sült oldalast.



Csak nehogy meglepődj ha az asszony a gyulai kolbász mellett, a csabait is megkóstolja.


2012. dec. 17. 22:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

miért? nem igaza van?

nem lehet mindig ugyanazt enni

2012. dec. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
De.
2012. dec. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1. akkor szerinted a megcsalás helyénvaló?
2012. dec. 17. 22:14
 4/11 anonim ***** válasza:
10%

igen,szerintem helyénvalo

ha tetszik ha nem fiatalok körében mindenki csal mindenkit elöbb vagy utóbb

2012. dec. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
lehet, gyenge a felfogásom, de nem értem, mi köze a kérdésnek a szerelem-szex témához :D
2012. dec. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Patrik24 ***** válasza:
100%
Attól, hogy valamit sokan csinálnak még nem helyénvaló és vannak még olyan kapcsolatok amikor a felek hűségesek egymáshoz. Engem nem zavar az, aki így gondolkodik, csak nem jövök össze ilyen emberrel.
2012. dec. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Attól még hogy mással is szexelsz még ugyanúgy szeretheted a párod. Sőt, sokszor ez még jobbá teszi a kapcsolatot, új energiát ad, felfrissít. Én akkor tudom elfogadni a megcsalást ha csak szexről van szó. Én azt nem is igazán nevezném megcsalásnak. Az a megcsalás, ha csak hazudja a párának, hogy szereti, de közben mást szeret. Sőt, a kihasználás a legborzasztóbb amikor az egyiknek a pénze miatt van vele a párja és nem vele szexel hanem mással. Na szóval igen én úgy érzem hogy nem bírnám ki hogy csak egy nővel legyek. Mindig kell az új, a más, kell a csábítás, a flörtölés, nekem nagyon nagy a szabadságigényem. Szükségem van rá, hogy korlátok és kötöttségek nélkül beszélgethessek egy új csajjal. Annyira taszít az elkötelezettség és a kötöttség... én nem dobnám el magamtól önszántamból a szabadságomat.
2012. dec. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha megbeszéled a fokhagymás sült oldalassal, hogy a rántott húst is szereted és téged sem zavar, hogy az oldalast más is megkóstolja, akkor nincs semmi baj, korrekt a kapcsolat. A szemétség ott kezdődik, amikor ketten felállítanak egy szabályt és valamelyik nem tartja azt be!
2012. dec. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
# 7 Soha nem állnék szóba egy ilyen pasival mint te, de ha tiszteled annyira a barátnődet/feleségedet, hogy ezt elmondod neki és te is ugyanekkora szabadságot adsz neki, akkor azt mondom, hogy egészségetekre, akár működhet is egy ilyen kapcsolat.
2012. dec. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát én is elég bulizós vagyok, de akit szeretek azt nem csalnám meg.Eszembe sem jutna ilyen.

szóval nem mindenki gondolkozik így a fiatalok között sem......19/f

2012. dec. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!