Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-24 körüli lányok. Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-24 körüli lányok. Van olyan köztetek, akinek a pasijának az egyik barátja tetszik, és egy kicsit többet érez mint kellene?

Figyelt kérdés
Ma festeni voltam az egyik legjobb és legrégebb óta ismert barátomnál(33), egy konyhát. Van egy 2 és fél hónapos kapcsolata egy 21 éves csajszikával. Amikor először bemutatott neki, tök közömbös volt számomra. Mondta barátom, hogy itthon lesz ma egész nap a csaja, segít majd pakolni, takarítani stb, de neki egész nap dolgozni kell. Megérkeztem reggel, pár percre még otthon volt a spanom, elmondtam neki mit fogok megcsinálni, és mikorra leszek kész kb., fekete haj, és amolyan belevaló vagány csajszi stílusa van. Amikor elment a haverom otthonról, neki álltam pakolgatni, aztán kis idő múlva becenevemen megszólítva kiszólt a szobából, hogy tudok titkot tartani? Kicsit meglepődtem a kérdésen, aztán válaszoltam neki, hogy persze. Állt a szobaajtó előtt, és arra kért, hogy akkor menjek már be egy pillanatra a szobába. Uhh szívem egyből gyorsabban kezdett el dobogni, nem tudtam, hogy milyen titokról lenne szó? Az arcán kicsit másabb volt a mosoly mint amilyet ismertem eddig. Beléptem, és kérdeztem, miről lenne szó? Mutatta, hogy a padlószőnyeg lábazati csíkja le van szakadva, és ezt szeretné ha megcsinálnám. Majd azt mondja pasijának, hogy ő csinálta meg, ne tudjon róla, hogy beléptem a hálószobába. Mondtam neki szerintem nincs a spanomnak itthon ehhez ragasztója, talán máskor. Aztán visszamentem cuccaimhoz. Innentől kicsit megváltozott a hangulatom vágy öntött el, melegség áradt el bennem, tiszta vaj lettem. Egy csomószor odajött kérdezgetni meló közben, mondta, hogy szeretne segíteni nekem, lefesti azokat az apró részeket, amiket kihagytam. Mondtam, neki hogy az tök jó ötlet mert sok időmet megtakarítaná. De most még nem tartok ott. Addig ő tévézett, de 15-20 percenként mindig kijött a konyhába kérdezett valamit, aminek folyamán kisebb témákba kezdtem vele, beszélgettünk 2-3 percet, aztán visszament. Odajött dél körül, orromra kötötte, hogy fürdeni megy. Jó, oxy. Következőnek fürdés után köntösbe jött be a konyhába, levette a hűtő tetejéről a telefont, aztán valamit olvasgatott rajta, aztán kis idő múlva visszament a szobába. Olyan illata volt, hogy felzabáltam volna legszívesebben. Arra lettem figyelmes, hogy szinte transzban van a csaj, ismert szerelmes dalokból énekelgetett részleteket. Kezdtem érezni, hogy itt valami van bakker, vibrál a légkör, ha egymás közelben vagyunk, az agyamban kémiai folyamatok zajlanak. Mivel 11 évvel idősebb vagyok nála, gondolkodásmódom miatt is jobban tisztel és felnéz rám, mint a kortársait, ahogy kezdtem észrevenni. Szeret tőlem kérdezni azt vettem észre. Aztán neki állt festeni ő is, mutatta milyen piercingje van, hogy rakták be, hogy csinálták derekára a tetoválást stb. Mesélt az exéről, mondta, hogy sosem volt annyira oda érte, és hozzátette, hogy neki a kék szemű srácok a gyengéi. Amikor kimondta ezt az utolsó mondatot, érezni lehetett a hangján, hogy végig futott rajta valami, Upsz, o-ó, nekem épp kék a szemem, barátomé, akinél festek, neki barna. Folyamatosan érzelmeket idézett elő bennem. Egész nap ott volt velem, előttem a konyhába vett fel dress nadrágra még egy dress nadrágot, aminek nem számít, ha koszos lesz. Annyira jó érzés volt, hogy ott volt a konyhába velem, hogy iszonyat. Történeteket meséltünk egymásnak, eléggé komolyan kitárulkoztunk magunk előtt. Nem tudom, ő mit látott rajtam, mert folyamatosan önfegyelmeztem magam, de azért érdekesek voltak a beszélgetések. Nem nyomultam, nem tettem két értelmű megjegyzéseket, de amikor belenéztem a szemeibe, mindig melegség futott át rajtam. Amikor mindig a fürdőszobába ment, mindig énekelgetett halkan valamilyen szerelmes dalt, valami olyasmit, hogy eljött értem a szerelem:) Nem tudom. Haveromra való tekintettel kordában tartottam az érzéseim, nem engedtem a csábításnak, mert nem szeretném a barátom fejét átvágni, mert szinte a testvérem, 25 éve ismerem. De amikor hazajött estefelé a barátom, annyira letört voltam, vissza estem a földre. Végig próbáltam közömbösnek látszani, nem lestem rá a szemem sarkából, és remélem nem sugárzott arcomról sem érzelem. Bár nem tudom, megérzik-e a nők, függetlenül a tekintettől, ha egy férfi kicsit fellobban? Annyira rossz volt eljönni, hogy iszonyat, mesélt a barátom hibáiról, de mondott róla pozitívumokat is. Ha ilyeneket mondott, valami olyasmit mondatokat vágtam hozzá, hogy igen ő ilyen, én is így ismerem... Egyszerűen tök közömbös volt nekem a csaj egész a mai napig, pár mondatokat váltottunk csak, ha ott voltam náluk. Csajok, szerintetek a csajszika csak tesztelt engem? Vagy ilyenkor mi van benne? Volt már köztetek olyan aki hasonlóan kezdett már vonzódni a pasija barátjához? A csajszika belém habarodott, vagy csak tesztelt szerintetek?

2012. dec. 17. 22:59
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

-kb., fekete haj, és amolyan belevaló vagány csajszi stílusa van.


Ezt elfelejtettem kitörölni:)

2012. dec. 17. 23:02
 2/12 tetro ***** válasza:
Ne tedd meg. A lány még gyerek, a barátod meg még a barátod. Maradjon is ez így.
2012. dec. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
21 éves a csaj. Szerinted mi zajlódott le a csajban ma?
2012. dec. 17. 23:17
 4/12 anonim ***** válasza:
lehet tesztelt
2012. dec. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jó, hogy ennyit írtam...sok választ kaptam.
2012. dec. 17. 23:55
 6/12 anonim ***** válasza:
ennyit ki olvas végig szerinted? max ha valaki nagyon unatkozik
2012. dec. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

én unatkoztam, szóval végigolvastam:P.


párkapcsolat ide-vagy oda, ha találkozol egy olyannal, aki külsőre tetszik, és még el is tudsz vele beszélgetni, bármikor kialakulhatnak erősebb érzések is. ezzel azt akarom mondani,hogy lehet, hogy tetszel neki, de ne kérdezd, hogy most mit csinálj, nem tudom... 19/L

2012. dec. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

=-es.


Szerinted akkor ez nem teszt volt, hanem...valami más? Mi?:)?

2012. dec. 18. 19:32
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem mindegy mi volt ez a csaj részéről? Ha rád is hajtana, akkor is az a teendő, hogy leadod a drótot a haverodnak, hogy sunyi a barátnője. De az írásodból nem éppen ez jön le, hanem inkább az, hogy szívesen megtekernéd a kiscsajt, ha nyíltan rádmozdulna. Inkább ezen morfondírozz.
2012. dec. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#6


Pedig az olvasás jó az agynak, és fejleszti a szókincset is. De most, hogy mondod, tényleg nem szeret a korosztályod olvasni...ez meg is látszik a viselkedéseiken. (Tisztelet a kevés kivételnek.)

2012. dec. 26. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!