Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet azt elérni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet azt elérni hogy olyan is észrevegyen aki tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Nekem már nagyon sok pasi tetszett (suliból, munkahelyről, boltból stb) nem ilyen hercegekre kell gondolni, csak mindben volt valami vonzó. De ők egyáltalán nem vettek észre soha. Tény hogy egy visszahúzódó átlagos lány vagyok (mondjuk ezekkel a srácokkal volt beszélgetés) de soha sem tetszettem meg nekik. Elköszöntünk és ennyi. Más hogyan "fog ki" olyat aki neki tetszik, és ő is a másiknak?
2012. dec. 17. 23:26
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Tény hogy nem vagyok ilyen kelletős, flörtölős, kacsintós, vonaglós lány. Én nem tudok olyan lenni. Egyszerűen feszengek mindig, de úgy ahogy viccelődöm, kedves vagyok stb.
2012. dec. 17. 23:28
 2/15 anonim ***** válasza:
Ez mindenkivel így van, aki nem dobja a pultra magát (vagy a melleit) a boltban :) ne aggódj! Ahhoz, hogy kölcsönös legyen a vonzalom, türelem kell, keresni kell... ritkaság. Az más, amikor valaki rábólint egy "majdnem"-re, csak hogy ne legyen egyedül. Amit te keresel, az egy magasabb szint! Győzd kivárni, mert megéri!
2012. dec. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De mégis előbb-utóbb a többség talál magának párt, vagy megházasodik, lesz gyerekük stb. Annyi de annyi élettárs van, vagy házaspár. Ez mind a szerencse műve lenne, meg megalkuvás? Én ennyire kiesem a szerencse körből?
2012. dec. 17. 23:36
 4/15 anonim ***** válasza:

Én jeleztem az illetőnek a tetszésem. Nem vonaglottam meg ilyenek, de felkerestem, ha tudtam, próbáltam sokat beszélgetni célozgattam, testi kontaktst kerestem finoman(nem a nyakába tettem a mellem).Tartottam a szemkontaktust is.

Párommal úgy jöttem össze egy koncerten, hogy első látásra eldöntöttem, hogy kell, szóval némi huzavona után ittam egy erős piát és megcsókoltam. Ennek 4,5 éve.

Lehet finoman és durván is jelezni.

2012. dec. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

én ezt nagyon egyszerűen oldottam meg: csak akkor voltam hajlandó érdeklődést tanúsítani, ha már biztos voltam benne, h tetszem a másiknak.

néha még én is meglepődtem, h milyen pasijaim voltak :) igencsak jófélék :D

a legtöbbnél elég volt annyi, h elkezdtem vele beszélgetni, aztán egy idő után flörtölésbe ment át, és utána nem sokkal még közelebb kerültünk egymáshoz ;) najó, csak csőröztünk, nem kell vad orgiára gondolni :P


de soha nem tettem ki egyik testrészemet sem, még csak jó nő sem vagyok. na nem mondom, tudok kacérkodni, de még épp annyira ízlésesen, h vonzó legyek az adott úriember számára, de ne túl sok.

2012. dec. 18. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

A legtöbb férfi nem akar rámenősnek, tolakodónak tűnni, ezért ha nem mutatsz egyértelmű jeleket, akkor nem közelednek hozzád! Ez nem jelenti, hogy nem tetszel nekik, csakhogy nem adtál megfelelő jeleket nekik ahhoz, hogy merjenek lépni. Ha visszahúzódó vagy, akkor pláne nem nagyon vagy gyakorlott ezekben a jelekben, szóval ezért sem mertek lépni feléd.


Ezért a legbiztosabb az, hogyha ezeknek a férfiaknak jelzel finoman, hogy szeretnél velük többet együtt lenni.


Például odatereled a témát, hogy elmehetnétek együtt valami programra. Például. És amikor ott vagytok, akkor néha megérinted stb. Ha nyitott rá, akkor menni fog a dolog magától.


De ha nem jelzel valamit a férfiaknak, akkor a legtöbb férfi nem fog közeledni, mert beléjük van ivódva a kudarctól való félelem, ezért ha nem látnak biztos jeleket részedről, akkor nem közelednek.

2012. dec. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
És igazuk van az előzőeknek, hogy a jeleket nem ribänc öltözettel és viselkedéssel kell felkelteni, mert a férfiak komoly kapcsolatra olyan lányt akarnak, aki nem teszi mindenét ki, és akinek értéke van a közösségen belül. A csöcskitevősöket csak egy olcsó dugásra tartják, komoly kapcsolatra nem akarnak olyan nőt, akit a közönséges viselkedése miatt szégyellnek sok ember előtt.
2012. dec. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Kérdező! A legtöbb általam ismert kapcsolat úgy alakult ki, hogy a nő közeledett! Akikről te beszélsz, azoknál is valószínűleg a nő kezdeményezett. Te ebben kicsit gyakorlatlan vagy (sok visszahúzódó lány ilyen), de tudod tanulni. Kövesd az előttem lévők tanácsát, és akkor sok lehetőséged lesz párkapcsolatra. Mindig a nő választ úgyis.


Várhatsz a sült galambra is, de sokkal inkább növeled az esélyeidet, hogyha te is közeledsz azokhoz, akik neked tetszenek. Maximum nem jön be (pl. van barátnője, nem te vagy az esete stb.), de még így is sokkal több esélyed lesz egy neked tetsző férfit és párkapcsolatot találni, mintha ülsz és vársz arra, hogy álmaid férfija megszólítson.

2012. dec. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Csak olyan nehéz, mert hát "félnek a kudarctól". Én is...Nekem sem kellemes ha jön a koppanás. Életemben egyszer kezdeményeztem, és abból is mi lett? Koppanás. 16 éves voltam mikor kimutattam hogy tetszik valaki. Látásból ismertük egymást, aztán meggyőztek az akkori barátnőim hogy próbáljak meg megismerkedni vele. Hát eléggé megalázó helyzet lett belőle. És ennek már több éve, de annyira megsértett hogy mai napig fájó. Egy utolsó b*nkó volt a srác...

2012. dec. 18. 08:39
 10/15 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Ezért nem egyértelműen kell rázuhítani, hogy neked tetszik, hanem adj először finom jeleket, amikre ha ráharap, akkor oké, de ha nem harap rá, akkor mész a következőre. Így nem leszel nyíltan megalázva.


Pl. elmentek valahova együtt barátkozás gyanánt, és utána ha mondjuk nem hív vagy nem ír vagy mindig halogatja a következő talit, akkor kimondatlanul tudod, hogy nem nyitott a dologra. Ha viszont többször megérint, egyből kér következő időpontot, egyből ír utána stb., abból pedig tudod, hogy nyitott a dologra. Olvasni kell a jelekből.


A bunkó sráccal meg ne foglalkozz. Valószínűleg ő a feltűnősen jó csajokra utazott, és amúgy se lettetek volna jó pár. Ez nem a te hibád volt, hanem nem voltatok egymáshoz illőek. Mindenkivel rengetegszer előfordul az elutasítás. Nem találja meg mindenki egyből a párját. Önzőnek kell lenned, keress tovább. Ezekből is tanulni kell, és akkor már nagyobb tapasztalattal találod meg a hozzád illő férfit! Sok sikert.

2012. dec. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!