Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálta ezt? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt? (többi lent)

Figyelt kérdés
Elég hosszú de megpróbálom minnél rövidebben leírni. Minden még 2010-ben kezdödött. Egy fiúnak (úgytudtam kölcsönössen) bejöttünk egymásnak. Egy buliban figyeltem fel rá "úgy" mint egy férfi. Minden olyan szépnek látszott, de ezt csak én hittem így. Amikor juniusban megtudta, hogy én többet érzek hát, hogy is mondjam elég keményen oda mondta, hogy én egy ronda bányaszörny vagyok és ezért nincs barátom. Ez nagyon rosszul esett, nyár alatt csak az ő kedvéért fogytam 21 kilót. Megváltoztam... és ezt ő is észre vette. Elkezdett hülyiteni, és megkért, hogy legyek a bnője. Belementem... Rá pár hétre azt mondta, hogy ne haragudjak de ezt ő sem gondolta komolyan. A kapcsolatunk megszakadt (nekem nagyon fájt, mert még ezután is sokat éreztem íránta)Mikor megtudtam, hogy lett neki egy bnője egyszerűen minden összeomlott bennem. Kitettem egy idézetet, hogy már nem bírom amit egy bizonyos személy velem csinál, erre aztán felkapott feljel nekem támadt. Megkérdezte, hogy ezt kinek írtam, erre én azt feleltem, hogy neki ehez semmi köze sincs, erre azt vágta a fejemhez, hogy talált nálam egy sokkal jobb lányt. Sokáig nem hallottam felöle még 1x rám nem írt fb-on. Elkezdett b*sztatni, hogy bizos én kevertem be, hogy szakított a bnőjével.(azt sem tudtam, hogy miről van szó, de ráhagytam) Eltelt megint egy kis idő, aztán megint keresett (ez most nyáron történt) kérdezte, hogy haragszok-e rá, de én nem áltam vele szóba. Kb. 20 üzenetére nem válaszoltam, aztán 1x csak vissza írtam neki, hogy nem, nem haragszok rád. Erre kérdezte, hogy tudnánk-e talizni.Először nem mentem bele, aztán rá 2 napra azt mondtam, hogy jó.A találkozon mintha nem is vele beszéltem volna, Egyszerűen nagyon kedves,aranyos és jófej volt. Kb. 7 órán át csak fel alá sétáltunk ás jókat nevetgéltünk. Majd rá két napra írtam beki fb.-on, de a mai napig nem válaszolt. Szerintetek bennem van a hiba ?? 18L
2012. dec. 18. 15:58
 1/3 A kérdező kommentje:
bocsánat a helyesírási hibákért és az elgépelésekért, de siettem
2012. dec. 18. 16:02
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezek alapján nem benned van a hiba. Én vigyáznék vele. Kutyából nem lesz szalonna.
2012. dec. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ, most már nem érdekel, mert nagyon sokat szenvedtem miadta
2012. dec. 18. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!