Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Megőrülök érte!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Megőrülök érte!

Figyelt kérdés
Elküldtem egy pasit a fenébe egy hete. Nem volt a párom, hanem csak ,,kavartunk". De most meg annyira hiányzik! De ha megkeresem akkor meg hülyét csinálok magamból, nem akarom hogy azt gondolja ilyen könnyen beadom a derekamat! Mit csináljak?
2012. dec. 18. 16:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Inkább keresd meg, mint hogy a hülyeséged miatt boldogtalan legyél és ő is, mert esetleg későn lépsz.
2012. dec. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
16%
Várjál, fog ő még jönni, nem bírják a pasik ha kosarat kapnak valakitől, addig próbálkoznak, míg össze nem jön a dolog, Te ne kezdeményezz.
2012. dec. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
20%

Oka volt annak, hogy elküldted a fenébe. Gondolom, akkor az eszedre hallgattál, most meg azt hiszed, hogy szerelmes vagy belé.

Jönnek majd az amcsifilmeken szocializálódott válaszadók azzal, hogy a szerelem és a boldogság így meg úgy, de nagyon nem mindegy, hogy azért hagytad-e a fenébe, mert mondjuk házas/börtöntöltelék volt vagy azért, mert még csapongó kislány vagy.

2012. dec. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%

Várd meg, hogy jelentkezzen, mint ahogyan már irták biztosan meg volt rá az okod.

Csak ugy nem küldünk el senkit sem, ha "jól viselkedik valaki".

2012. dec. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Először is, tedd jó kategóriába a kérdésed. Másodszor, döntsd el mit akarsz, előbb gondolkodj, aztán cselekedj.


A kérdésre könnyebb lenne válaszolni, ha többet tudnánk, nem tudjuk hogy küldted el, mit mondtál neki és ezekre ő, hogy reagált.

2012. dec. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Azért küldtem el, mert ritkán találkoztunk. Amikor ő ráért én egyből mentem, taliztam vele, de ha én akartam akkor általában nem ért rá. Amióta elküldtem egyszer bepróbálkozott, akkor is elküldtem (nem bunkón, finoman, értelmesen), de most meg nagyon hiányzik!!! Nem vagyok tizenéves.
2012. dec. 18. 17:06
 7/14 anonim válasza:

Szerintem azért küldted el, mert "használt" téged! Abból lett eleged, hogy nem kapcsolatról van szó!

Pedig Te azt várnád tőle.

Azzal, hogy visszavágysz, nem fog megváltozni az egymáshoz való viszonyotok!

2012. dec. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

5. vagyok.

Ezek szerint akkor a találkozás és a "kapcsolat" elég egyoldalú volt, nem?

Nyilván tudja, hogy miért vetettél véget ennek, mégsem állt eléd, hogy változtat a dolgokon és a hozzáállásán.

Szerintem csak szórakozott, már ebből a kevés infóból ítélve, és jó volt neki, hogy van kit előhúzni a fiúkból, ha úgy érzi.

Szerintem próbálj túl lépni rajta, keress valakit, aki valóban megbecsül és értékel. Na, meg olyat, aki szeretne is időt szakítani rád!

2012. dec. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen, tudja hogy miért lett ,,vége". Hogyan hódítsam vissza?
2012. dec. 18. 17:13
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha tudja, hogy miért lett vége, és ezen sem ő nem akar/TUD változtatni, se te nem tudod elfogadni, akkor tényleg nyögvenyelős lesz a kapcsolatototok, hiába pontozol le a francba.
2012. dec. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!