Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az internete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az internetes ismerkedésről?

Figyelt kérdés

Szerintem nem túl közvetlen dolog,de sokan ajánlották már.Az ismerőseim közt is van aki így találta meg a párját.

20/L


2012. dec. 18. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Lassú!

Élőben gyorsabb.

2012. dec. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha olyan sikeres lennél, nem itt hitegetnéd nekünk ratyiknak :))

A kérdésre válaszolván pedig, nekem kissé morbid lenne.

2012. dec. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lassú az. Figyelj! Járunk?
2012. dec. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia. Mi a helyzet???
2012. dec. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

élőben azért gyorsabb mert rögtön látod, nem kell az h megbeszéljük hol és mikor találkozunk először és akkor telnek a napok egyik fél úgy is húzza majd az időt mert jajj méég neem..


De különösebben a netessel sincs baj,.


Ha összejön egy jó kapcsolatod és boldog leszel vele, akkor nem édes-mindegy , hogy hol ismertétek meg egymást??

2012. dec. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sokat ismerkedtem neten, nekem bejött.
2012. dec. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyors, könnyű és kényelmes megoldás, bár élőben van amikor egyszerűbb. Sok ismerősöm nekem is társkeresőkkel találta meg a párját.
2012. dec. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 9 éve találtam meg neten a páromat. A baráti társaságunkból (közeli barátok) már 2 esküvőn voltunk, akik szintén neten ismerkedtek. Semmivel nem rosszabb, mint más társkereső lehetőség. Akkor legalább is így volt. 17 és 19 évesek voltunk.
2012. dec. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!