Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 15-16 éves lánynak sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Norby666 kérdése:

Egy 15-16 éves lánynak sokat számít, hogy a barátja izmos legyen, vagy hogy kockás legyen a hasa? Vagy semmit nem számítanak?

Figyelt kérdés

2012. dec. 18. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:

a legtöbb lánynak azért a jó kiállású izmos srác tetszik.

Az,hogy kockás has vagy sem.Az már apróság

2012. dec. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igazából ilyen korban szeretnek pedálozni a lányok kinek a barátja "herceg" szerűbb.

Ha már sportolsz valamit az előny náluk.

Mondjuk a mai fiatalokat nehezen értem meg---

2012. dec. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva, nem vonzódnak az alacsony, vékony, cuki fiúkhoz. Csak a magas, jóképű gyerekekre buknak. Szívás az élet.
2012. dec. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én sportolok,arról szó sincs,hogy ne lennék izmos,nem az a kigyúrt állat,de nem nézek ki rosszul(aminek örülök)a hasam az nem kockás :D de a lányoknak mégsem jövök be(azoknak igen,akik nekem nem tetszenek)ez esetben nem a testalkatom miatt lehet ez?
2012. dec. 18. 17:24
 5/8 anonim ***** válasza:
kedves kérdezőő :p egy lánynak sem egy az ízlése nem hiszem hogy a testalkatod miatt lenne ez a probléma :)) de küldhetnél egy képet :D 17l
2012. dec. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más jön be..az én férjemet például 14 éves koromban amikor megismertem is magas volt és eléggé vékony... Nem nagyon volt izmos, de nekem nagyon is tetszett..
2012. dec. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem mind1 hogy kockás-e a hasa, vagy sem, de azért tényleg ne olyan vékony legyen már mint én :DD (bár olyannak nehéz lenni :D )

15/l

2012. dec. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,értékesek voltak a válaszok,az igazat megvallva,nem nagyon mertem oda menni a lányokhoz,mert elsőre úgy lepattintottak,hogy csak úgy pislogtam. :D
2012. dec. 18. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!