Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon ha tudná, akkor is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ha tudná, akkor is össze akarna jönni velem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel már azóta tetszünk egymásnak, mióta először láttuk egymást, igazából még nem beszéltünk élőben, és kb 2 éve ezdtünk el beszélni facen, már 3-szor akart velem összejönni, de egyszer az volt, hogy nekem más tetszett, máskor pedig szerintem azt érezhette, hogy én nem akarok vele találkozni, mert én mindig halogattam, de nem azért mert nem akartam, hanem mert féltem vele találkozni, mert önbizalmam nulla, mindig azt gondoltam, hogy közelről nem tetszenék neki, meg nem tudok majd vele beszélni, és lesz majd az a kínos csönd, mert én idegenekkel nem igazán tudok beszélni. Amikor először akart velem összejönni, akkor mondta nekem, hogy egy kapcsolatban neki fontos a szex is, én nem mondtam el neki, hogy szűz vagyok :S féltem, hogy mit fog szólni. Azóta sem tudja :/ Bár már egy éve kb nem találkoztunk, biztos vagyok benne, hogy fog még próbálkozni, nem is biztos, hogy azért, mert annyira tetszek neki, bár ő mondta, hogy nagyon szépnek tart, de lehet az hajtja, hogy engem még nem kapott meg. De ha megint próbálkozna lehet beadnám a derekam és összejönnék vele. De az nekem olyan kínos ha egy pasinak 19 évesen azt kell mondanom, hogy szűz vagyok, nem volt még barátom...A csókkal is hadilábon állok, bár már csókolóztam, de mindig buliban amikor a kutya se figyeli milyen..de nem is mernék vele csókolózni, mert félnék, hogy elrontom. Neki már nagyon sok barátnője volt, elég nagy nőcsábász, és ha ezeket megtudná félek, hogy em lenne semmi :( Most nem tudok vele sehogysem beszélni, de talán március körül tudok vele találkozni és addig össze akarom szedni magam, mert most kb egy nagy rakás szerencétlenség vagyok, és szükségem lenne egy jó nagy adag önbizalomra is.
2012. dec. 18. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

én biztosan még csak le sem köpnék egy olyan csajt, aki 3* átrázott....

Konkrétan amikor kis bolond voltam, volt velem ilyen, és szépen tönkrevágta az önbizalmam, amit a 0ról kellett felépíteni. Pedig csúnya csaj volt.

2012. dec. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyen gondjaid vannak, keress meg. Évvégi nagy bulik, csokolozunk sokat, szüzességed márciusra régmult lehet, ugy fogok bánni veled mint egy hercegnövel, hogy nöjjön az önbizalmad!
2012. dec. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1. válaszoló: Konkrétan az volt, hogy 2.-jára beszéltük h mikor talizzunk, én írtam neki h nem jó akkor amikor akar...erre ő nem írt utána, majd 2 nap múlva azt láttam hogy összejött egy másik lánnyal, akkor elkezdtük oltani egymást, amikor meg kibékültünk bő 1 év műlva, megint szóba jött, hogy járunk és nem volt jó akkor sem amit mondott, de megbeszéltünk helyette egy másikat...jól el is voltunk egy ideig mielőtt taliztunk volna, utána meg azt láttam, hogy mással kezd el kavarni..szóval mielőtt leszólsz azért jobb tudni pontosan a dolgokat...igen én halasztottam talikat, és volt benne szerepe először annak is h időt nyerjek h felkészüljek...de mindkét alkalommal megbeszéltünk egy időpontot, de utána az lett amít leírtam.
2012. dec. 18. 18:04
 4/5 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: kedves tőled ;)xd
2012. dec. 18. 18:05
 5/5 anonim válasza:
Annyira hosszú és zavaros, hogy én végig se olvastam mert sok volt a bla bla bla
2014. jún. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!