Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy azért kerül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy azért kerül, mert nem jelzem, hogy nekem is tetszik ő?

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársam tett felém jelzéseket hogy tetszenék neki, vagyis annak vettem pl. megérintett már többször is, állandóan csak néz stb.. Én még konkrétan nem jeleztem felé hogy nekem is tetszik. Amikor összenézünk sokszor elkapom a tekintetem, meg nem is olyan feltűnően szoktam nézni őt, mint ő engem. Mostanában feltűnt, hogy mintha kerülne, mert pl ha van mellettem szünetben hely akkor sosem ül le mellém, meg ha egymás közelében vagyunk akkor sosem néz rám, direkt elfordul. Ez lehet amiatt van, mert azt hinné hogy nem tetszik nekem, de ő meg tett lépéseket felém? Fordított esetben lehet én is kerülném.. Hogy tudnék konkrét jelzéseket "küldeni", azon kívül hogy elmondom neki?

Én vagyok a lány, ő meg a fiú.


2012. dec. 18. 17:24
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagyon valószínű, hogy ezért van. Sőt, meg merem kockáztatni, hogy már beléd is szeretett, csak a visszajelzéseid hiányában nem hiszi, hogy sikere lehetne, és most magában próbálja túlélni a napokat nélküled, és hát senki sem mazochista (főleg a jó emberek nem - a szkalapok egyik ismertetőjegye, hogy tojik az érzéseidre vagy a kudarc lehetőségére, ettől persze vonzóbbnak tűnik a lányok szemében, csak aztán meg jön a feketeleves), ezért aztán kerül, mert attól tart, hogy ha megnyílik (vagy ha csak megpróbál nem megnyílni), akkor elront valamit, vagy esetleg még érzékeny pontján is érinti a reakciód vagy a reakciód hiánya. (Most kaptál egy kis bennfentes infót a fiúk lelkivilágáról. :D )


Szóval ha tényleg Neked is tetszik, a helyedben elkezdeném jelezni neki. Csak egy-két hosszú mosoly is elegendő, amíg fel nem fogja, hogy igen, az egy jelzés, és igen, neki szól és nem a mögötte állónak.


Ha felfogta, valószínűleg közeledni fog. De ha nem, az nem a te hibád, ilyenkor még nagyon kevesen tudják igazán kezelni az ilyen helyzeteket. Légy elnéző vele. :)

2012. dec. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!