Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Orgazmus szülés közben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orgazmus szülés közben?

Figyelt kérdés
Tudom hogy hihetetlennek hangzik de egyszer talán a youtube-on láttam egy videót ahol egy nő a kádban szült és nemhogy fájdalmai nem voltak hanem még élvezte is.Nyögdécselt mintha elélvezett volna.Valami idegen nyelven volt a szöveg a videóhoz de az "orgazm" szót felismertem.

2012. dec. 21. 20:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Akár még igaz is lehet, de az biztos hogy nem lehet gyakori dolog... :)
2012. dec. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 poiu ***** válasza:
54%
No ná, kötelező. Mi lehet nagyobb egy gyerekfejnél?
2012. dec. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy félrehallottad a szót, és a fájdalomtól nyögdécselt. nem hiszem, hogy ez lehet fájdalmak közepette. ha csak nem volt beepidurálozva (ami a kád miatt kizárt), akkor szerintem a heves méhösszehúzódások mellett jobb dolga is van egy nőnek, mint az orgazmus.
2012. dec. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
az biztos, hogy nem sok nőnek van ilyen de én múltkor láttam egy könyvet a libriben "Orgazmikus szülés" a címe és abban erről írnak végig
2012. dec. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
18%
Férfi vagyok, de szerintem lehetséges
2012. dec. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 poiu ***** válasza:
60%
Szülj kádba, oszt vagy bejön, vagy nem.
2012. dec. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Csak szerintem a nőnek már a 2 literes flakon kicsi volt a gyerek előtt is. (mert én meg olyat is láttam P. oldalon)

A legtöbb csaj még a nagyméretű tampontól is sikít, Akkó egy gyerek fejétől ami akkora mint egy kisebb dinnye??!

2013. jan. 2. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%

van egy olyna betegség hogy még a legkisebb ingerre is orgazmusa van pl. telefon, rezgős fogkefe, és még az is ha egy félmeztelen pasit lát, az ilyeneknek lehet orgazmusuk bármikor, még alvás közben is, filmnézés közben is

az biztos: nem viselte meg túlságosan a szülés azt a csajt :D

2013. dec. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát hallod szerintem annyira szenved ilyenkor a nő hogy észre se venné ha lenne... Főleg a jókis elhúzott szüléseknél amik több óráig mennek vagy még tovább.
2015. jan. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Augusztusban szultem. Epivel....es meg igy is kizart dolognak tartom szemely szerint, hogy valakinek orgazmusa legyen ettol. :D

Szerintem ez kamuvideo volt. :D

2015. jan. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!