Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem találom a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találom a párom?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok.Volt egy hároméves kapcsolatom,majd utána egy rövidebb és már egy éve nincsen senkim.Áltagos lány vagyok,idén fogok érettségizni.Nincsen olyan hú de nagy elvárásaim,persze hazudnék ha nem azt mondanám,hogy nem számit a külső,de inkább az a fontos,hogy a fiú aranyos legyn és legyen esze,nem kell zseninek lennie nyilván.

De nem találom a párom egyszerűen,nagyon el vagyok keseredve.Én már sosem leszek boldog ? :(


2012. dec. 21. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem mondom?
2012. dec. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ugyan már , még 19 évesen tárt karokkal áll előtted az élet.

:)

Alapból is én meg 22 évesen találtam meg az igazit :D

Kitartás!

2012. dec. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2012. dec. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

(mert nem vagy zokni)

Egyedül is egész embernek kell lenned, önmagadban is boldognak - ne mástól várd, más oldalán, mert így rengeteg csalódásban lesz részed.

Drukkolok Neked!

2012. dec. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy boldog leszel :) Meg ha már nem sokára itt az érettségi, inkább fordítsd minden időd a tanulásra :) Nem tudom, annyira nincs értelme összejönni most pl, egy suli társaddal, utána ezer felé sodor titeket az élet, még egymilliónál is több pasival meg tudsz ismerkedni, főleg ha mész tovább tanulni. Akkor meg lehet azt fogod bánni, hogy van valakid, mert nem tudod élvezni az éltet :) azért, fel a fejjel :)
2012. dec. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
zala megyében,Budapestre készülök továbbtanulni :)
2012. dec. 21. 21:53
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,aranyosak vagytok ! :)
2012. dec. 21. 21:56
 8/8 anonim ***** válasza:

Örülj annak,hogy neked volt már kapcsolatod,mert sokaknak ennyi idős korukra még ez sem jön össze. :) Ne így fogd fel,értékeld mindig azt amid van és annak örülj.Nekem is pl. még soha nem volt párkapcsolatom,így 21 éves koromra és fogalmam sincs ezekről a dolgokról.

21/F

2012. dec. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!