Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarja a fiúkat az ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarja a fiúkat az ha egy lány jóban van más fiúkkal?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk van egy srác akivel van valami,de nemtudod

mi, és közben van egy másik srác is akivel csak baráti a viszony, de ölelgetik egymást(mondjuk azt nem akartam), meg nagyon jóban vagytok. Ez a fiúknak nagyon idegesítő? Ha fiús vagyok, és millió fiúbarátom van?


2012. dec. 21. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen a többséget zavarja,a féltékenység miatt.És hiába mondod,hogy csak barátok vagytok,úgysem hiszi el a többség.Engem konkrétan nem zavar,mivel bízok a páromba.Szóval bizalom kérdése az egész.
2012. dec. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
engem zavar, és legszívesebben eltüntetném az összes pasit a szerelmem mellől mondjuk egy varázslattal
2012. dec. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Egy Srác Asszem ***** válasza:
IGEN ! :) szerintem ez egyértelműűűűűűűű engem legalábbis nagyon zavar :/
2012. dec. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tipikusan az extrovertált lány esete. minden palit megugraszt, mert unatkozik, szeret a társaság középpontja lenni, és valóban olyan mintha minddel több lenni már mint barátság egyszerre. Pedig nem rossz cafat nő ő, csak kicsit eltúlzottan hisz a férfi nő közti barátságban.

Nem vagyok féltékeny ,de ez az ilyen típusú nők bár könynebben megkörnyékezhetők, felszedhetők talán, de állandóan pofázik valaki mással, az rém irritáló. Ilyen mellett szinte nincs v,agy csak alig van magánélet!

2012. dec. 22. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Bogesz:) ***** válasza:
Hát szerintem, ha tudod hogy hol a határ és azt Be Is tartod, és nem logsz a fiuhaverjaiddal ha kell ha nem Akkor nem zavarná:) FONTOS HOGY ÉREZZE HOGY MIATTA JOBBAN HANYAGOLOD ŐKET, HELYEZD ŐT AZ ELŐTÉRBE:)) SOK SIKERT!!! 16/L
2012. dec. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
miért ne? a pasimat nem zavarja, de ha zavarná, akkor nem is járnék vele.. én a lányokkal nem jövök ki :D
2012. dec. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Emberek ***** válasza:
az egész a bizalmon alapul. van aki megbízik a barátnőjében, van aki nem. egyénje válogatja. én speciel megbíztam a barátnőmben (míg volt)
2012. dec. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem vagyok extrovertáltnak nevezhető, mégis könnyeben értetem meg magam az ellenkezőneműekkel, és a velük való viszonyaim sem erotikus töltetű, burkolt kavargatást takarnak (tőlem kérnek tanácsot a kiszemelt csajuk megkaparintásához, ami persze nem az egyedüli funkcióm a szemükben, de a barátságok valóban baráti mivoltát kellőképpen alátámasztja). Ha ezt nehezményezné a partnerem, csak sajnálni tudnám. Nem fogok lemondani senkiről a féltékenységi rohamok elkerülése végett.
2013. febr. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!