Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tolakodás ha megkérdezem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tolakodás ha megkérdezem hogy van-e párja?

Figyelt kérdés
Ha megtetszik valaki (pl munka kapcsolat miatt találkozunk) és elkezdünk beszélgetni: ki milyen iskolát végzett, mik a tervei stb. illetlenség rákérdezni hogy van-e párja? Én vagyok a nő, tehát a férfitól kérdezném meg.
2012. dec. 22. 00:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
Na, erre én is kíváncsi vagyok. Én eddig nem mertem rákérdezni beszélgetés közben... Nő vagyok én is.
2012. dec. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem igen,tolakodás.Mégiscsak a magánélete,
2012. dec. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem meg nem. Aztán lehet, hogy én vagyok a túlzottan szabadelvű... Én úgy vagyok vele, hogy amire kíváncsi vagyok, megkérdezem. Szóval én egész biztos rákérdeznék finoman...
2012. dec. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ez helyzetfüggő.

Oké, hogy leírtad az alaphelyzetet, de munkakapcsolatban is vannak különböző árnyalatok, plusz mindenki más.

Attól függ, hogy alakul a beszélgetés, mennyire közvetlen a hangulat, és hogy a másik fél mennyire "laza" típus.

Ezt érzi az ember, hogy kinél és mikor meddig mehet el.

2012. dec. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem is illetlenség,és én valahogy amikor kérdezgetik tőlem,kicsit kellemetlen,mert ez magánügy.

Meg egy ilyen kérdéssel zavarba hozhatod a másikat.

2012. dec. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%

Amúgy az igaz,hogy helyzetfüggő!

Meg ha már beszélgetettek előtte is,látod rajta,hogy az a "laza" típus,akkor talán.De szerintem elsőre nem illik rákérdezni.

2012. dec. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ez olcsó.

Mégis hogy néz már az ki, hogy a nő csak úgy mellékesen odavágja hozzá, hogy "Van barátnőd?(mert ha nincs, én lennék.)"??

Ennyire nem kellesz senkinek, hogy csak így odavágnád magad?

2012. dec. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%

MOndjuk ha tőlem kérdezne ilyet egy leányzó, akkor én is továbbgondolnám, hogy mit is akarhat - én nem kérdeznék ilyet ha nem lennének szándékaim.

De attól függetlenül szerintem nem tolakodás.

2012. dec. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 intrepid ***** válasza:
Én férfi vagyok, ha megtetszik egy nő, beszélgetünk, véletlenül is csak kimondja, hogy van-e valakije. (megyek a barátomhoz, a barátom azt mondta, stb.)Ezt azért is jó tudni, mert nagyon nem szeretnék beletenyerelni valami működő dologba. Tehát valahogy csak ki kell ugrasztani a nyulat a bokorból.
2012. dec. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8%
Én tolakodásnak tartom, ha elkezdi valaki kérdezgetni. Nem szeretem a tolakodó embereket. Mindenkinek a magányügye, hogy van-e párkapcsolata, ha tetszetek egymásnak, az úgy is hamar kiderül, de az ilyen kérdések csak zavarba hozzák az embert, és a másik kellemetlenül érezheti magát, mert a privát szférájában próbálsz belemászni.
2012. dec. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!