Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen volt a legretardáltabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt a legretardáltabb ember, akivel valah találkoztál?

Figyelt kérdés
Eseleg jártál is vele? stb. Milyen volt a stílusa?
2012. dec. 22. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én exem elég retardált volt, és képes voltam járni a kis fogykóssal, mert sajna annyira kevés az önbizalmam, hogy néha már annyira vágyom a törődésre, hogy nem veszem észre, milyen hülye. És hidd el nem én vagyok elszállva magamtól. Például 2 hónap után találkoztunk az unokatesójával, és beakart mutatni neki, erre NA EZT FIGYELJÉTEK: ELFELEJTETTE A NEVEMET!! :D:D:D:D:DD:D:D:D:DD:D:D Még most is kurv@ra röhögök, mert én már azt nem hittem el. Mondom ez nem lehet igaz. Mondjuk tény, hogy problémái vannak a memóriájával, de ez már sok volt. Végül is nem ezért szakítottam vele, hanem mert egy kretén volt, olyan igazi bunkó. Velem nem, de másokkal eléggé. Alapvető dolgokkal nem volt tisztában néha szegénykém.... Nah mindegy. Vicces volt.:D
2012. dec. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
TE.
2012. dec. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Üzenetben beszéltem vele, folyton csak XDXDXDXD, meg XD. Tipikus "no life" gyerek lehetett, nem tudta elviselni hogy hülyeségeket magyaráz és indokol, miközben nekem van igazam
2012. dec. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyik barátom elfelejtette, hogy összevesztünk, közöltem vele, hogy soha többé nem akarok még csak hallani se felőle, és nem kérek a barátságából. Másnap ugyanúgy beszélt hozzám, mintha mi sem történt volna, és amikor rákérdeztem, hogy emlékszik-e arra, hogy tegnap balhéztunk, csak a homlokát ráncolta, és nem emlékezett arra se, hogy min veszekedtünk... Én három órát bőgtem miatta.
2012. dec. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!