Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerelmi bánat? Nem tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerelmi bánat? Nem tudom, tényleg nem tudom.

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tetszik, nagyon sokat beszélünk, és voltak elég egyértelmű jelei neki is, nekem is. Nemrég teljesen véletlenül összefutottam vele és csak köszönt, nem jött oda hozzám. Bár elég furcsán viselkedett. Nagyon sokan azt hitték hogy együtt vagyunk, szerintem ezért is romlott meg a kapcsolatunk. Én 17 vagyok, azaz 11.--dikes, ős 2 hónappal idősebb és egy évfolyamon vagyunk. Rosszul esett ez csak köszönős dolog, ennél azért többet vártam volna, de énis hibás vagyok. Jó nem szerelmi bánat, ez tuti, de mit gondoltok erről?
2012. dec. 22. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy nem szeret vagy szégyell valaki(k) előtt.
2012. dec. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem megbánta utána. Hirtelen jött az alkalom, nem tudta mit tehetne vagy mondhatna. Tudod, egy lezsírozott randira az ember tud készülni témákkal, bókokkal, rendesen megtisztálkodik stb.. Szerintem váratlan volt és csak félt, megijedt. De irigylem a srácot. Én jóképű vagyok állítólag, meg szőke, kék szem ésatöbbi... de valahogy amikor próbálok beszélgetni valakivel facebookon egyszer csak otthagy, nem ír többé, nagyon sokszor előfordult, ennek az oka még tisztázatlan számomra, pedig mindig igyekszek szépen fogalmazni, artikuláltan beszélni, azonnal válaszolok amikor kérdez, mindig felhozok valami új témát.
2012. dec. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :D

Az utolsó érdekes volt amit írt, de tetszett. Az első része. A másodikon viszont meglepődtem. Lehet hogy ez az én kérdésem és nem kéne tanácsot adnom de ha egyet megfogadsz az zsír: semmiképp ne változtass. Semmiképp. Lehet hogy eddig olyan lányokkal beszéltél akik nem érdemelnek meg. (és tudom milyen rettenetesen nyálas ez a beszéd, nadehát ez az igazság) Egyszer majd jön valaki, biztos vagyok benne.

2012. dec. 23. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!