Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért válik néhány nőből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blazer X kérdése:

Miért válik néhány nőből leszbikus?

Figyelt kérdés
A nemi identitás megadja ilyen egyszerűen erre a kérdésre a választ, vagy van valami más dolog a háttérben ami erre sarkal néhány nőt?
2012. dec. 22. 23:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Gének vagy divat,ez a 2 közül szokott az egyik lenni az igazi ok.
2012. dec. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
És az esetleg nem játszhat közbe, hogy a férfiakban csalódott, vagy a leszbikussághoz kevés ez az ilyen téren való csalódás?
2012. dec. 22. 23:11
 3/18 anonim ***** válasza:
Csalódnak a férfiakban,amit meg is lehet érteni.Alig találni egy normális fiút manapság...
2012. dec. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
*Kezét a magasba emeli* Én itt vagyok! :D (Bár én mondhatok magamról bármit, a lényeg úgyis élőben derül ki)
2012. dec. 22. 23:14
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a férfiakban való csalódás ehhez kevés. Kaptam már a pasiktól, de nem tudnék akkora pofáraesést elképzelni, amitől leszbi lennék. Kizárt, hogy egy nővel társként együtt tudjak élni. Mert a leszbikusságnak ez is lényege, nem csak a szex. A biszex az más tészta :)
2012. dec. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%

Képzelj el 2 leszbikust: Az egyik aki a nőket szereti, nem vonzódik a férfiakhoz, soha nem is érezte. A másik egy kiábrándult nő aki rengeteget csalódott, mert folyton hűtlen, hazug férfiakba botlott.


Tudod mi a különbség a kettő között? A második csak a képzeletedben létezik.

2012. dec. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
A biszex az tudtommal mind a 2 nemhez vonzódik. Szerintem azoknak a legjobb. (Főleg a szexualitás terén :D )
2012. dec. 22. 23:18
 8/18 A kérdező kommentje:
A csalódás általi leszbikussá válást csak kérdésként hoztam fel, hogy lehet-e, de akkor nem, és már 1.-re is megértettem. :)
2012. dec. 22. 23:21
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
Ehhez kell az is,hogy legyen gusztusa a pinához,ami csak a csalódottságtól nem megy.Engem is ért egy nagy csalódás(pasi vagyok)és mégsem keresek magamnak pasit.Én rendesnek tartom magam,meg aki ismer az is,úgyhogy igen hogy van még rendes pasi,értitek csajok?
2012. dec. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
én szerettem volna az első lenni, csak mire begépeltem ezt a magasröptű monológot... :D
2012. dec. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!