Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúknak miért jó, ha átverne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak miért jó, ha átvernek egy lányt vagy hülyítik? Miért teszik?

Figyelt kérdés
Jó,gondolom lányokban is van ilyen,de én ilyet nem ismerek,szóval nem tudok róla nyilatkozni.Egy fiú nézőpontja viszont érdekelne,hogy mégis miért teszi ezt.
2012. dec. 23. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Én pedig csak ilyen lányt ismerek. Ti miért teszitek? Meg tudod te is válaszolni magadtól.
2012. dec. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért teszik a lányok,mint mondtam nekem egy barátnőm sem ilyen és én sem tehát fogalmam sincs..
2012. dec. 23. 10:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert aki nem veri át a lányt, azt a lány fogja átverni.
2012. dec. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Bino ***** válasza:
Szerintem a lányok és a fiúk egyazon okból kifolyólag csinálják. Jól esik a lelküknek ,hogy xy szereti őket. Egó növelés vagy valami ilyesmi, nem igazán tudom kifejteni ,de szerintem ez lehet az oka.
2012. dec. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezen én is gondolkoztam már. Talán a hódítás öröméért.
2012. dec. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor gondolom ha a nők csinálják ugyanezt az már nem zavar, pedig legalább annyiszor hülyítik a férfiakat mint fordítva!
2012. dec. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert sok az idióta
2013. márc. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!